Niezależne wiadomości – zróbmy je razem!

0

Drodzy Państwo, drodzy Słuchacze!

Zamierzamy w najbliższym czasie uruchomić serwis niezależnych wiadomości w Niepoprawnym RadiuPL. Ponieważ jednak opieramy swoją działalność na wolontariacie liczymy na Państwa współpracę. Na stronie http://radiopl.pl/niepoprawne-wiesci/ będziemy zbierać informacje, które nadamy w wiadomościach. Podawać je będą mogły osoby (korespondenci), zarejestrowanie na stronie Niepoprawnego radiaPL a sposobem na wpis będzie komentarz.  Prosty i szybki dostęp „dostawcy” – korespondenta do serwisu i jednoczesny łatwy wybór przez redaktora (osobę która i przeczyta informacje) najnowszych i najważniejszych wiadomości jest naszym zadaniem. Wymogiem byłaby jednak forma. Musiałby to być kilkuzdaniowy opis wydarzenia czy sprawy z podanym jedynie jako dodatek linkiem lub źródłem.

Nie będziemy wymagać opisu obiektywnego, bo każdy ma poglądy od których nie ucieknie, ale jedynie uczciwego i niezależnego.

Wielu spośród Państwa znajduje ciekawe linki w sieci, słucha na bieżąco stacji telewizyjnych i radiowych, gdzie pojawiają się konferencje prasowe polityków, ogląda zagraniczne serwisy itp. Te informacje przetworzone przez media znikają po chwili jeśli dla establishmentu są niewygodne. Cel naszego działania jest więc jasny.

Od technicznej strony myślimy o 2-3 minutach nagrania które w audycji radiowej pojawiałyby się co 3 lub 6 godzin a byłyby one oparte na najnowszych informacjach podanych przez Państwa. Jeśli nie byłoby żadnych nowych zostawałyby poprzednio przygotowane.

Czy bylibyście zainteresowani taką współpracą z radiem?

Szukamy także osób, które mogłyby nagrywać te wiadomości. Nasz zespół może nie podołać dziś takiemu zadaniu, musimy go powiększyć.

Redakcja Niepoprawnego RadiaPL
http://radiopl.pl

Zapraszamy do wpisów testowych. http://radiopl.pl/niepoprawne-wiesci/

Recent Posts

Leave a Comment