Audycja 187 (niedzielna)

1

Recommended Posts
Comments
 • MarkD
  Odpowiedz

  Kolejna porcja chorych newsów – będzie jazda po bandzie, jątrzenie, dzielenie Polaków i ogólnie, destrukcyjna robota, czyli nowe „Pod-Grzybki” atakują!
  19:00 Blog: Gadający Grzyb – Pod Grzybki odc.7


  Niedługo skończy się przewidziany prawem okres, w którym można dokonać ekshumacji. Rosjanie zakazali otwierania trumien,a co dzieje się z wnioskami rodzin o ekshumację ciał ofiar? Pytania ważne, a odpowiedzi przemilczane.

  19:13 Blog: j.Sawantka – Jak barany na rzeź (czyta JaWa)


  Tej historii powinni wysłuchać przede wszystkim bezkrytyczni wielbiciele mitu patriotyzmu polskiego możnowładztwa.Niekorzystny wpływ humanizmu na życie społeczne Polski. Nieudane próby uporządkowania prawa polskiego.

  19:17 Dzieje Polski odc.65 Michała Bobrzyńskiego czyta Katarzyna


  Polityka mocarstw i państw zachodnich a nasze polskie sprawy. Podobieństwa katastrofy smoleńskiej i Katynia w międzynarodowym wymiarze.

  19:38 Blog: Aleksander Ścios – Nikt nie umrze z „Polską prawdę” (czyta MarkD)


  Diagnoza wyborczych ciosów, jakie spadną za strony zaprzańców na Jarosława Kaczyńskiego i apel, byśmy zawczasu rozbroili tę bombę.

  19:56 Blog: kokos26 – Rozbrójmy tę bombę (czyta Gadający Grzyb)


  Dlaczego, zdaniem autora, żadna z polskich partii nie daje szansy na rozwój i dobrobyt.

  20:04 Blog: Spirito Libero – Lichwa, moja Ojczyzna (czyta JaWa)


  1922/1923. Wielki głód, pomoc Watykanu dla bolszewickiej Rosji, ale też naiwne usiłowanie gry z Sowietami. Kolejne represje wobec chrześcijan.Rok 1927. Dowiecie się państwo jak zatrzaśnięto drzwi do pojednania kościołów Zachodniego i Wschodniego.

  20:12 Czytanka: Józef Mackiewicz – W cieniu krzyża rodz.4 fragm.3 i 4. – czyta MarkD


  Bogdan Klich może się czuć bezpieczny.

  20:34 Felieton: Antoni Macierewicz – O niszczeniu polskiej armii


  Sejm zademonstrował niemożność zajęcia stanowiska w sprawie Raportu MAK. Objawy saskiej recydywy. Od denominacji złotego w roku 1995, wydatki państwa wzrosły o 300 procent. Komu odpowiada ten układ?

  20:42 Felieton: Stanisław Michalkiewicz – Nad zezwłokiem III Rzeczypospolitej


  Komentarz Zuzanny Kurtyki do artykułu Tomasza Lisa we Wprost- kto i na jakiej podstawie ustala nam kryteria dorosłości .

  20:52 Felieton: Zuzanna Kurtyka – Pan Lis, pamiętam, był długo w USA. Jak to jest, że niczego się od Amerykanów nie nauczył? (czyta JaWa)


  Z czego żyje Egipt?Ubóstwo rodzin fellachów a ubóstwo polskie. Ilu będzie Egipcjan za 20 lat, a ilu Polków?

  21:10 Felieton: Zbigniew Hałat – Wszyscy jesteśmy Egipcjaninami


  Miszka Zubow odpłaca Irce za straty materialne i zawód miłosny – smaruje na nią donos do Gestapo. Ponadto demaskuje w swym bystrym umyśle starego Malugę jako amerykańskiego propagandzistę i agenta, gdyż ten bajdurzy,jakoby pracując w amerykańskiej fabryce Forda miał własny samochód! Widział kto taką
  burżujską rozpustę?! Też mi „chłop”!

  21:21 Czytanka: Zapiski oficera Armii Czerwonej, Sergiusz Piasecki odc.32 – czyta Gadający Grzyb


  Ile kosztuje odpis metryki urodzenia Obamy? Europejska Izba obrachunkowa o budżecie unijnym. Czym różni się Obama od Reagana? Co postanowiono na Hawajach,by nie urodził się drugi Ludwik Dorn? Same dobre newsy Agenta Tomka schowane w mediach
  21:36 TOP 10 – AGENTomasz – Wiadomości nie z pierwszych stron


  O ruchach narodowych – trzecia runda gorącej dyskusji prowadzonej przez Antoniego Dudka. Runda w której ostro interweniować musiał prowadzący. Czy słusznie?Czy dyskutanci odpowiedzieli przekonująco na pytania?

  22:45 Panel dyskusyjny: Obóz Narodowy – Fakty i mity. Udział wzięli: Friszke, Kawalec, Gałęzowski, Osęka, Zaremba, Ziemkiewicz. Prowadzenie Antoni Dudek. Organizacja IPN cz.3 – dyskusja


  TO TRZEBA POSŁUCHAĆ! Merytoryczny program polityki gospodarczej PiS. W przeciwieństwie do piarowskiego bełkotu niektórych polityków, Jarosław Kaczyński wie, co mówi. To ostatni mąż stanu w polskiej polityce?

  23:56 Wystąpienie J.Kaczyńskiego na konferencji PIS: O gospodarce, o Polsce, o nas.


  Próba zastraszenia społeczeństwa – czerwony terror przed sfałszowanymi wyborami do Sejmu – zima 1946/1947

  24:42 JASTRZĄB i ŻELAZNY – ostatni partyzanci Polesia Lubelskiego 1945 – 1951,
  aut.Grzegorz Makus odc.13 (czyta MarkD)

Leave a Comment