LIST OTWARTY ŚRODOWISKA ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ OKRĘG MAŁOPOLSKA

0

LIST OTWARTY ŚRODOWISKA ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ OKRĘG MAŁOPOLSKA

 

My, żołnierze Armii Krajowej oraz członkowie Światowego Związku Żołnierzy AK, kontynuujący tradycje Armii Krajowej, wyrażamy pełne poparcie dla Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i dla Rządu Prawa i Sprawiedliwości wybranych w sposób demokratyczny przez Naród Polski. Zarówno Prezydent i Rząd realizuje nasze marzenia o wolnej, uczciwej i sprawiedliwej Polsce, za którą walczyliśmy, a nasi koledzy oddali życie.

Stwierdzamy, że odbywające się obecnie protesty antyrządowe godzą w narodowe interes Polski.

W załączeniu przesyłam Państwu list otwarty ŚZŻAK i oświadczenie ZKPN 1979-89.

Obydwa te stowarzyszenia wydały oświadczenia popierające prezydenta Andrzeja Dudę i rząd Prawa i Sprawiedliwości.

 

Z poważaniem

 

Krzysztof Bzdyl

Prezes Związku Konfederatów Polski Niepodległej 1979-89

 

 

                                             OŚWIADCZENIE

 

Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-89, który obejmuje ogólnopolskie, konfederackie środowisko więźniów politycznych i osób represjonowanych za walkę o Niepodległą Polskę jest oburzony podłymi atakami głównych mediów i sprzedajnych polityków na prezydenta dr Andrzeja Dudę i rząd wybrany w wolnych i demokratycznych wyborach. Ataki te są następnie kontynuowane na ulicy przez manifestacje złodziei i oszustów odsuniętych od władzy, i otumanionych przez kłamliwą propagandę lemingów. Nie mają one nic wspólnego ze stanem faktycznym, z prawdą.

Nasz Związek liczy na to, że rząd Prawa i Sprawiedliwości będzie realizował zapowiadane reformy społeczne i polityczne, i nie ugnie się przed atakami postkomunistów, banksterów, lewaków i sprzedajnych pseudo elit uniwersyteckich. My dobrze pamiętamy ośmioletnie rządy Platformy, kiedy bez skrupułów łamano prawo, a obecnie protestujący przyklaskiwali temu. Pamiętamy o ukradzionych 151 mld zł z OFE, pamiętamy o podniesieniu wieku emerytalnego, pamiętamy o wsadzanych do więzień rolnikach za obronę polskiej ziemi, pamiętamy o zamykaniu nas do więzień za protesty przeciw uwalnianiu zbrodniarzy komunistycznych. Ich nie skazywano, to skazywano nas dawnych więźniów politycznych za domaganie się sprawiedliwości.

Polsce jest potrzebna dobra zmiana. Chcemy, aby większość parlamentarna i rząd kontynuowały reformy. I to dzięki tym reformom Polska stanie się w końcu krajem uczciwym, sprawiedliwym i solidarnym. Będziemy wspierać rząd i razem powstrzymamy sprzedajne, skorumpowane łże elity, dla dobra Polaków.

 

HIPOKRYZJA – OPOZYCJA ATAKUJE RZĄD OBRAŻA PREZYDENTA

 

Zagrożenie demokracji było za rządów Platformy, opozycja musi być zniszczona, zmienić Polskę na uczciwą i solidarną, są przeciw reformom, rozpędzić tą bandę kolesiów w administracji,

Strach przed ujawnieniem nadużyć, przemysł złodziejstwa, dalsze rabowanie Polski, Trybunał redutą broniąca układu złodziejskiego.

Doradca prezydenta Andrzeja Dudy ds. bezpieczeństwa w mocnych słowach opisał protestujących zwolenników KOD. – Demonstrujących dzielę na dwie grupy: cwaniaków, którzy byli przy kurku strumieni finansowych, grantów, dotacji, projektów, oraz ludzi, którzy dali się im zwieść – powiedział.

Prof. Andrzej Zybertowicz określił, że manifestacje są „sukcesem socjotechniki” osób, które wciąż „czują się beneficjentami władzy trzeciej RP”, powiedział dziś w TVP Info.

dr Tomasz Żukowski.

Niech się państwo nie martwią, cały czas żyjemy w kraju demokratycznym. Demokracji jest nawet znacznie więcej niż przed wyborami. (…) To co się dzieje to żadne łamanie demokracji, bo tak naprawdę obóz rządzący próbuje wyegzekwować wolę suwerena, którym jest naród. (…) Obecna władza ma prawo dokonywać korekty państwa. Zmienić konstytucji nie może, ale to co robi, całkowicie mieści się w ramach konstytucji

Z bitwą o Trybunał nic nie mogło konkurować, a szkoda, ani złożenie ustawy o sześciolatkach, ani złożenie ustawy o podatku bankowym, ani początek wdrażania programu „Rodzina 500 Plus”, ani zawarcie korzystnego dla Polski porozumienia na szczycie klimatycznym w Paryżu, ani wpłynięcie pierwszego statku z gazem do gazoportu w Świnoujściu (którego budowę zainicjował premier Jarosław Kaczyński), ani też odzyskanie wolności przez porwanych polskich marynarzy. Dla mediów „walących” (to odpowiednie słowo) w rząd nie były to wydarzenia istotne. Dla Polaków – odwrotnie. Starano się też dokumentnie przemilczeć fakt, że blisko 50 wyroków Trybunału Konstytucyjnego było za czasów koalicji PO-PSL ogłoszonych z opóźnieniem. Wtedy „zaprzyjaźnione telewizje” nie wylewały jakoś krokodylich łez, a teraz nabrały na ten temat wody w usta.

– Gdzie był KOD kiedy protestowaliśmy przeciwko ACTA?

– Gdzie był KOD kiedy PO razem z Trybunałem Konstytucyjnym okradła Polaków zabierając pieniądze z OFE?

– Gdzie był KOD kiedy ABW na polecenie PO wpadała do domów internautów krytykujących prezydenta Komorowskiego?

– Gdzie był KOD kiedy PO wsadzała do więzień kibiców krytykujących premiera Tuska?

Bez KOD nie wiedzielibyśmy że w Polsce jest aż tylu ludzi tak bezmyślnych i tak dających sobą manipulować.

To nie jest, jak pokrętnie wmawia się Polakom walka nowej opozycji z błędami nowej władzy, lecz frontalny i bezpardonowy atak na rząd PIS-u i Prezydenta Dudę stymulowany przez lewackie media, post-komunistyczny Trybunał Konstytucyjny, a także urażone w swej dumie i bucie uniwersyteckie „elity” podwawelskiego Krakówka i mazowieckiej Warszawki, do których zaczynają dołączać satelickie uczelnie w całym kraju.

W marszu „Komitetu Obrony Demokracji” było kilkudziesięciu post-komunistycznych działaczy broniących starego porządku i kilka tysięcy tych, którzy jeszcze nie pojęli, jak są nadal nabijani w butelkę.To próba obrony porządku pokomunistycznego, którego utrzymanie leży w interesie wielkiego kapitału”

 

Kornel Morawiecki – Prawo nie stoi ponad prawdą, dobrem, sprawiedliwością,

Konstytucja powinna ustąpić przed dobrem narodu.

 

Prezes Związku Konfederatów Polski Niepodległej 1979-89

 

Krzysztof Bzdyl

 

Kraków, 20.12.2015 r.

 

                              

                              

                            

                            

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recent Posts

Leave a Comment