Audycja 1009 (niedzielna) zajawki

0

19:00 Blog: Gadający Grzyb
      Lewactwo na żebrach
      Źródło: https://podgrzybem.blogspot.com/

Lewactwo może działać wyłącznie w przyjaznym finansowym habitacie, którego nieodłączną częścią jest suty sponsoring i budżetowe dotacje.

19:13 Blog: Piotr Weclaw
      Kto prowadzi Walese?
      Źródło: https://naszeblogi.pl/user/5716/wpisy

okumenty potwierdzające donosicielską działalność Lecha Wałęsy znane są już od lat. Znane jest również nazwisko człowieka, który Wałęsę do donosicielstwa zwerbował. Do dziś nie wykazano jednak, kto był prawdziwym prowadzącym elektryka z Gdańska

19:19 Felieton: Malgorzata Todd
      Akcja i reakcja
      Źródło: http://mtodd.pl

Oglądając wystąpienia unijnych i rodzimych przygłupów na eksponowanych stanowiskach, błędnie zakładamy, że rządzić każdy umie. Mylimy przy tym cele ze strategią ich osiągania.

19:24 Audiobook: Florian Czarnyszewicz (czyta Wladyslaw)
      Wicik Zywica, odc. 52
      Źródło: http://wicikzywica.niepoprawneradio.pl

Cz. 3, dok. rozdz. VIII „A Witkowski smagał pod brzuch konia i gnał do miasteczka. Wytężył wzrok, mierzył przestrzeń. Chciał przeskoczyć pola lotem.
Wyjeżdżając na wzgórze, dojrzął przed sobą oddział konnicy”.

19:39 Kondominium News: Tadeusz Matuszyk
      WOSP bezczelnie wykorzystuje dzieci i mlodziez
      Źródło: http://edukacyjne-powisle.pl/

Od wielu lat WOŚP odnosi sukces. Jaki to sukces?

20:05 Komentarz: Leszek Zebrowski
      Precz z komuna z ulic Warszawy
      Organizator: Wyklęci TV

Na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2019 otrzymaliśmy od nowego prezydenta Warszawy, polityka PO Rafała Trzaskowskiego, niezwykły prezent. Oto powróciły nazwy ulic rodem z PRL. Sowiecki szpieg Teodor Duracz, Zygmunt Berling, zdrajca skazany na karę śmierci za współpracę z Sowietami (dlatego uniknął losu oficerów WP, zamordowanych w Katyniu), Armia Ludowa – terrorystyczna organizacja agenturalna, składająca się w znacznej części z pospolitych bandziorów, bezwzględnie likwidująca żołnierzy i działaczy Polskiego Państwa Podziemnego – to tylko przykłady. A wszystko to zostało obudowane prawniczymi formułkami, co świadczy, ze elephantiasis prawnicza (słoniowatość) przekłada procedury i formułki nad prawdę materialną. Oczekiwania formacji rządzącej Polską do 2015 r. – „aby było tak jak było” są spełniane, ale jest to szyderstwo z tych, których imiona nie mogą stać się patronami polskich ulic.

20:14 Geopolityczny Tygiel: dr Jerzy Targalski
      Oto lista prorosyjskich mediow w USA
      Organizator: TV Republika

Kwestia mediów alternatywnych i powiązania Putina z radykalną prawicą w USA

20:33 Komentarz Tygodnia: Witold Gadowski
      Oni zatopili ‚Titanica’
      Źródło: http://www.gadowskiwitold.pl/

O występie Lecha Wałęsy w rosyjskiej telewizji, o książce Radosława Sikorskiego, o perypetiach z dyrekcją obozu Auschwitz, o aniołkach Glapińskiego, o pomocy WOŚP, a na koniec zapowiedź najbliższych spotkań.

21:08 Kondominium News: Bożena Leszkowicz, Tomasz Wilde prow.Rafal Mossakowski
      Wplyw technologi 5G na nasze zdrowie i majątek
      Organizator: CEPowisle

5G i inne zagrożenia elektromagnetyczne, Wpływ technologia 5G na nasze zdrowie i majątek, Technologia 5G a rynek nieruchomości w Polsce i na świecie…

21:45 Komentarz: Leszek Zebrowski
      Tajemnicza smierc Generala Pattona
      Organizator / Źródło: Wykleci TV / https://www.youtube.com/channel/UCKZ-cbXe5pNT8SyTjOAz_xA

Generał George Patton jr (1885-1945) jest bohaterem USA. Powinien zostać również polskim bohaterem, nie tylko za to, że nie dopuścił do wydania Brygady Św. NSZ w łapy ludobójców z NKWD. Najwybitniejszy dowódca aliancki podczas II w.św. był również błyskotliwym politykiem, uważał, że powstrzymanie Sowietów przed podbojem znacznej części Europy to obowiązek wolnego świata. Historia powojenna mogła się potoczyć zupełnie inaczej, korzystnie dla nas. Oficjalnie zginął na skutek wypadku samochodowego, do którego doszło 9 grudnia 1945 r. Zmarł po ciężkich cierpieniach 21 grudnia… Był bardzo niewygodny nie tylko dla Sowietów, ale też dla części amerykańskich polityków i funkcjonariuszy służb. Ślady po tym tajemniczym „wypadku” zostały zatarte. Dokumenty z oficjalnego śledztwa „zaginęły”, sekcji zwłok nie przeprowadzono a auto, którym jechał, zostało podmienione w muzeum, które jest mu poświęcone. Jego kierowca oraz współpasażer nie mieli nawet zadrapań. Jedna z największych tajemnic tamtego okresu – nie została do dziś wyjaśniona.

21:58 Kondominium News: Krzysztof Karon
      O koalicji Korwina, Winnickiego, Brauna i Liroya
      Organizator: CEPowisle

Odpowiedź na krytykę Tomasza Węgrzyna dot. książki „Historia antykultury”, Koalicja Korwina, Winnickiego, Brauna i Liroya ma małe szanse,

23:42 Kondominium News: Panowie Marcin i Krzysztof
      SKOK Wolomin, metoda na upadllosc
      Źródło: http://edukacyjne-powisle.pl/

Rozmowa z nowymi świadkami w aferze SKOK Wołomin

24:30 Felieton: Antoni Macierewicz
      Glos Polski
      Organizator / Źródło: Radio Maryja / http://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/felietony/

Wypowiedzi – m.in.deklaracja Lecha Wałęsy, redaktora Lisa, Dukaczewskiego, Różańskiego – problem odbudowy pamięci historycznej

24:38 : Prof.Krystyna Pawlowicz
      Myslac Ojczyzna
      Organizator: Radio Maryja

6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli w Święto Trzech Króli środowiska skrajnie lewackie i antykościelne zaatakowały polskich katolików. Pani Barbara Nowacka, ta sama, która kompromitowała się w Sejmie stwierdzeniem, że dziecko w łonie matki nie jest człowiekiem, a jedynie zlepkiem komórek, więc ta feministka, była zastępczyni obrzydliwości polskiej polityki niedawnych lat – Janusza Palikota w jego partii, przedstawiła pod Sejmem, stojąc pod pomnikiem Armii Krajowej, projekt regulacji prawnej zakładający m.in. zniesienie finansowania z budżetu państwa lekcji religii i ubezpieczeń księży i duchownych.

24:50 Felieton: Prof.Mieczyslaw Ryba
      Myslac Ojczyzna
      Organizator: Radio Maryja

Próby radykalizacji postaw antykościelnych – m.in. Barbary Nowackiej, Biedronia – niekorzystne dla PO

24:58 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)
      Geneza Policji Państwowej – cz. 3
      Źródło: https://blog-n-roll.pl/en/blogs/godziemba

Ostatecznie dopiero latem 1922 roku zakończył się proces tworzenia Policji Państwowej w Polsce.

01:11 Konferencja: dr Joanna Rubecka, prof.Jacek Chrobaczynski, prof.Hubert Hudzio, red.Jaromir Jankowski, red.Monika Sierocka prow.Michal Weklar
      Rabunek i germanizacja polskich dzieci w czasie II wojny swiatowej – panel 1
      Organizator: IPNtv Konferencje

70 lat po zakończeniu II wojny światowej ten temat jest wciąż bardzo słabo zbadany i prawie nieobecny w zbiorowej pamięci o ofiarach. Podczas krakowskiego spotkania tragiczne historie opowiedzą sami bohaterowie tych wydarzeń – ofiary germanizacji, a szersze tło przedstawią historycy. Archiwiści podpowiedzą, jakie informacje kryją archiwa, a dziennikarze z Polski i Niemiec przedstawią wyniki swoich śledztw.

Recent Posts

Leave a Comment