AUDYCJA NADZWYCZAJNA (256)

1

Drodzy słuchacze !
Przed wyborami prezentujemy audycję 256 – AUDYCJĘ NADZWYCZAJNĄ.

Przedstawimy niemal 750 afer PO. To nie żart. Tyle afer – większego i mniejszego kalibru – zdołał pracowicie zgromadzić Mark D, tylko na podstawie ogólnie dostępnych danych. Jesteśmy dziwnie pewni, że to jedynie wierzchołek góry lodowej. Powstaje pytanie – o ilu aferach jeszcze nie wiemy?

Afery PO

Wszystkie afery znajdziecie Państwo pod adresem: http://markd.pl/afery-po/ wraz z linkami prowadzącymi do ich szczegółowych opisów. Materiały źródłowe są do odgrzebania w prasie (również lokalnej) i w internecie.

Gdyby ktoś chciał choćby pobieżnie przedstawić każdy z zasygnalizowanych przekrętów, lodów, wałków – jak zwał, tak zwał – wyszłoby opasłe tomisko, samo w sobie stanowiące dla organów ścigania zawiadomienie o setkach przestępstw. To kompendium bezprawia pokazuje stan rozkładu Państwa Polskiego lepiej niż sterty uczonych analiz. Pamiętajmy – to Platforma Obywatelska wydała nasz kraj na żer różnych sitw składających się ze współczesnych towarzyszy Szmaciaków.

9 października wszyscy zadecydujemy, czy chcemy wybrać tę skorumpowaną mafię na następną kadencję nie-rządów, czy też wysłać tam, gdzie ich miejsce – w polityczny niebyt i za kratki.

Chyba nie ma sensu życzyć Państwu miłego słuchania. Życzymy za to solidnego namysłu, refleksji i słusznej decyzji w najbliższą niedzielę 9 października.

Afery będą odczytywać na zmianę członkowie naszej Redakcji: MarkD, Gadający Grzyb, Katarzyna, JaWa, Marcusso, Bolo i Młody. Niektóre z afer rozwinięte będą w obszerniejsze nagrania. Zapraszamy!

Recommended Posts

Leave a Comment