Audycja 1086 (czwartkowa) zajawki

0

19:00 Blog: Katarzyna
      Rozmyslania przy zmywaku mamy Katarzyny – Warto odzyskac słuch
      Źródło: http://katarzyna.niepoprawneradio.pl

„Zobaczcie! Umieszczam na listach wyborczych całą swoją rodzinę, głoszę program Targowicy, a i tak znajdą się chętni, by na mnie zagłosować. Polacy to durnie, skubać ich można do woli. Robię to przy każdych wyborach i z tego żyję”.

19:11 Blog: Tymczasowy (czyta MarkD)
      Okruchy X
      Źródło: http://blogmedia24.pl/blog/353

W ciagu ostatnich prawie trzydziestu lat tylko Prawu i Sprawiedliwosci udalo sie zdobyc wiekszosc uprawniajaca do samodzielnego sprawowania rzadow. Inni byli wazni i bardzo madrzy, ale sukces na takim poziomie nie byl im dany.

19:21 Blog: Gadający Grzyb
      O co toczy się gra
      Źródło: http://podgrzybem.blogspot.com/

„Totalni” nie grają o zwycięstwo – grają o możliwość sabotażu i permanentnej destabilizacji państwa. To jest ich plan na te wybory. W tych wyborach zadecydujemy, czy Polska ostatecznie wkroczy na nowe tory, czy też nastąpi recydywa starych porządków pod rządami tych, którzy już od dawna powinni użyźniać śmietnik historii.

19:34 : Lech Jęczmyk
      Wojna i Okupacja 2
      Organizator: Moje Życie na Różnych Planetach

Brawurowa akcje młodych żołnierzy Kedywu, dokonania oddziału sowieckich wywiadowców złożonego z bandytów, czy wyrównywanie rachunków przez żydowskiego mściciela w trzeciej części wspomnień Lecha Jęczmyka: „Światło i Dźwięk. Moje życie na różnych planetach” .

19:54 Spotkanie: Antoni Trzmiel
      Przegląd Tygodnia
      Organizator / Źródło: Klub Ronina / https://www.youtube.com/user/Blogpressportal/videos

Wydarzenia tygodnia komentował w Klubie Ronina Antoni Trzmiel.

21:14 Blog: Gadający Grzyb
      Pod-Grzybki a-1086
      Źródło: http://podgrzybem.blogspot.com/

Lobby LGBT dostało histerii, bo na lubelską gęj-paradę jacyś kontrdemonstranci przynieśli petardy – w związku z tym, waginosceptycy i penisosceptyczki stroją się w palmy męczeństwa jako niedoszłe ofiary „zamachu”. Rzucanie petardami faktycznie nie jest bezpieczne – a przede wszystkim durne i przeciwskuteczne. Mam lepszy pomysł. Otóż w 1944 r. Stalin zorganizował w Moskwie pokazowy przemarsz niemieckich jeńców – a pochód zamykały samochody-polewaczki, zmywające ślady po najeźdźcach. Rozwiązanie to polecam włodarzom miast nawiedzanych przez objazdowy cyrk LGBT – należy z pełnym spokojem wyrażać zgodę na gej-parady, a następnie bezpośrednio za demonstracją puszczać pojazdy MPO starannie czyszczące ulice. Wymowa symboliczna będzie oczywista dla wszystkich, a furia lewactwa po takim potraktowaniu – bezcenna.

21:25 Blog: Jozef Wieczorek
      Profesorowie a wolnosc slowa
      Źródło: https://blogjw.wordpress.com

Jeśli podczas wojny kulturowej, z którą mamy do czynienia, jakiś profesor znajdzie się po niewłaściwej dla środowiska akademickiego linii frontu, to może być potępiony/wykluczony, ale i tak może liczyć, że będą protesty, głosy oburzenia i kara zostanie mu zmniejszona/zawieszona. Mniej utytułowani na to liczyć nie mogą. Profesorom jednak wolno więcej.

21:52 Wypowiedź: Stanisław Michalkiewicz
      Polityka prorodzinna w propagandzie święci triumfy razem z braćmi Kurskimi!
      Organizator / Źródło: Asme TV / https://www.youtube.com/user/asmeredakcja/videos

Polityka prorodzinna w propagandzie święci triumfy razem z braćmi Kurskimi! – Stanisław Michalkiewicz o kolejnych sukcesach formacji socjalistów pobożnych, czyli Prawa i Sprawiedliwości, również o następnych sukcesach „dziennikarzy śledczych” w postaci afery związanej z prezesem Najwyższej Izby Kontroli, o przygotowaniach do „wyborów na Dudę” w Stanach Zjednoczonych, gdzie prezydent Trump ma kłopoty spowodowane przez tamtejszego „sygnalistę”, o kandydaturze „posągowej” Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w przyszłorocznych „wyborach na Dudę”, o zapowiedzianym „strajku włoskim” przez nauczycieli i o spodziewanych po wyborach naciskach „naszego najważniejszego sojusznika” w sprawie roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu

22:14 Wywiad: Karina Walinowicz, Bolo Mauzer
      Zagrożenia dla rodziny i wolności religijnej w ciągu ostatnich lat
      Organizator: Ordo Iuris

Rozmowa z mecenas Kariną Walinowicz Dyrektorem Centrum Wolności Religijnej Ordo Iuris,
Z której dowiemy się w na ile słowa o obronie wartości tradycyjnych deklarowane przez partię władzy pokrywają się z jej działaniami na przestrzeni ostatnich czterech lat.

22:48 Przystanek Niepodległość5: Witold Gadowski, Piotr Dmitrowicz, Paweł Piekarczyk, Dorota Kania
      Ideologia obłędna jak bolszewizm, czyli o współczesnym terroryzmie
      Organizator / Źródło: OffcaTV / https://www.youtube.com/user/OFFcaTV/videos

Ideologia obłędna jak bolszewizm, czyli o współczesnym terroryzmie. W dyskusji biorą udział: Witold Gadowski, Piotr Dmitrowicz, Paweł Piekarczyk. Dyskusję prowadzi – Dorota Kania. Przystanek Niepodległość 5. Polanica Zdrój – 14 września 2019 r.

23:47 Wierzę: Paweł Lisicki, Marek Miśko
      Poza Kościołem nie ma zbawienia
      Organizator / Źródło: Radio WNET / https://www.youtube.com/channel/UCKc2OJrpqYusdGArEnOwooA/videos

Podczas ostatniej konwencji PiS Jarosław Kaczyński mówił o tym, że poza Kościołem katolickim jest nihilizm, a sam kościół jest dzierżycielem uniwersalnych prawd i wartości. Z tym, wydawałoby się oczywistym stwierdzeniem nie zgodził się – o ironio – abp gnieźnieński, prymas Polski Wojciech Polak. Duchowny poproszony o komentarz w muzeum Polin, odciął się od słów prezesa PiS.

24:51 Kalendarz Historyczny: Ryszard Gromadzki, Piotr Dmitrowicz
      11. X Sobór Watykański II – rewolucja w Kościele
      Organizator / Źródło: TV Republika / https://www.youtube.com/user/TelewizjaRepublika/videos

Publicyści TV Republika komentują rocznice historyczne.

01:01 Debata: Marek Cichocki, Dariusz Gawin, Dariusz Karłowicz (prow. Michał Szułdrzyński)
      Liberalizm – pęknięty fundament
      Organizator / Źródło: Teologia Polityczna / https://www.youtube.com/user/Blogpressportal/videos

Liberalizm, pęknięty fundament” – pod takim tytułem ukazał się w właśnie nowy numer rocznika filozoficznego „Teologia Polityczna”, flagowego pisma jednego z najważniejszych środowisk intelektualnych w Polsce. Jego autorzy w centrum uwagi stawiają kwestię kondycji fundamentów współczesnej kultury. Mierzą się też z palącymi pytaniami o to, czy współczesny liberalizm spełnia pokładane w nim nadzieje i odpowiada wyzwaniom czasów.

Recent Posts

Leave a Comment