Twój świąteczny tekst lub życzenia w Niepoprawnym Radiu PL

0

Witajcie słuchacze Niepoprawnego Radia PL oraz blogerzy prawicowych portali.
Na święta wbrew dotychczasowej tradycji nie będzie muzycznej (kolędowej) audycji. Chcemy polskie kolędy wzbogacić o teksty blogerów związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Nagrane na dyktafonach, w komórkach czy na mikrofonach podłączonych do komputerów teksty przyjmiemy do niedzielnej audycji, którą nadawać będziemy do czwartku.

Najlepiej w pliku stereo mp3 o jakości 128 kbps i częstotliwości 44kHz, ale jeśli będzie w innej, standardowe formie to sobie poradzimy.

Jedyny wymóg, to świąteczna, związana z Bożym Narodzeniem treść. Może być opowieść Wigilijna, życzenia świąteczne, wspomnienie z historii lub zaśpiewana przez Was kolęda. Coś czym chcielibyście się podzielić. Dwa lub trzy teksty mogą przeczytać redaktorzy Niepoprawnego Radia PL – kilka linków do takich notek prosimy wysyłać na adres kontakt@niepoprawneradio.pl. Jednak priorytet mają teksty przez Was nagrane.

Ostateczny termin nadsyłania nagrań to godz 7:00 najbliższa niedziela. Propozycje dla redakcji to piątek godz.24:00.

Nagrania wysyłać prosimy na adres kontakt@niepoprawneradio.pl

Oczywiście decyzję o emisji nagrania podejmujemy w redakcji, arbitralnie. Ale notkę tą wieszamy tam gdzie teksty zazwyczaj są świetne.

PS.O nagrywaniu więcej szczegółów technicznych na stronie : http://niepoprawneradio.pl/jak-nagrac-audycje/

Pozdrawiamy
Redakcja Niepoprawnego Radia PL

Recent Posts

Leave a Comment