Audycja 425 (niedzielna)

1
 • 19:01 Blog:Gadający Grzyb – Białe noski zamiast bialych kołnierzyków http://niepoprawni.pl/blogs/gadajacy-grzyb
 • 19:11 Blog:Katarzyna – Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny – Jeśli nie kodeks honorowy, to może wstyd otrzeźwi … http://mamakatarzyna.blogspot.com
 • 19:23 Od Mazowieckiego do Tuska:Satyr (czyta MarkD) – Antoni Macierewicz ps.Holmes – cz.4 http://niepoprawni.pl/blogs/satyr
 • 19:39 Historia:Michał Bobrzyński (czyta Katarzyna) – T. III, rozdz. III Polityka pracy organicznej 1864 – 1908, § 36 Polityka pracy organicznej, „Dzieje Polski” http://dzieje-polski.4shared.com
 • 19:57 Debata:16 V 2013r w ramach akcji Maj na Foksal. Prowadzi Jadwiga Chmielowska – O naprawie Rzeczpospolitej – początek ogólnopolskiej dyskusji SDP
 • 21:21 Pro Life:Wojciech Cejrowski, Marta Witecka – Podpisz się za życiem! (Stop aborcji eugenicznej) http://www.stopaborcji.pl/
 • 21:33 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Tym razem nie będzie litości dla złodziei i zdrajcówej) http://niepoprawni.pl/blogs/kokos26
 • 21:45 Czytanka:Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD) – Lenin – rozdz.XIX cz.2 http://lenin.4shared.com
 • 22:04 Felieton:Józef Piłsudski (czyta Katarzyna) – „Bibuła”, cd. „Tajne drukarnie”, odc. 19 http://pilsudski.4shared.com
 • 22:20 Spotkanie KKW:Michał Karnowski – Nowy porządek w polskich mediach – Krakowski Klub Wtorkowy
 • 23:03 Felieton:Antoni Macierewicz – Głos Polski http://radiomaryja.pl
 • 23:12 Felieton:Jan Pietrzak – Czy głupota czy sabotaż http://www.youtube.com/user/egida1
 • 23:23 Wywiad:Jerzy Targalski na Targach Książki – O polityce Rosji Jadwiga Chmielowska
 • 23:48 Wywiad:Witold Gadowski dla Niepoprawnego Radia – Jadwiga Chmielowska
 • 24:07 VOD RN:Piotr Naimski u Doroty Kani – O tym co umyka… Realne zagrożenie http://vod.gazetapolska.pl/
 • 24:31 Felieton:prof.Krystyna Pawłowicz – Myśląc Ojczyzna http://radiomaryja.pl
 • 24:37 Felieton:Zbigniew Hałat – Spróbuj pomyśleć http://radiomaryja.pl
 • 24:46 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Zmieniła oblicze Brytanii – cz.2 http://naszeblogi.pl/blog/26
 • 24:57 Wywiad:Magdalena Merta – M.in. o apteczce w TU-154 montowanej 9 kwietnia 2010r. http://pomniksmolensk.pl
 • 01:11 Wykład:Sławomir Cenckiewicz – Rozważania o Okrągłym Stole http://klubobywatelski.pl/
 • 02:24 Wypowiedź:Tadeusz Płużański – O haniebnym ataku Andrzeja Romanowskiego na pamięć o rtm. Witoldzie Pileckim http://wkrakowie2012cd.wordpress.com
Recommended Posts
Comments
 • Gadający Grzyb
  Odpowiedz

  Ostatnie audycje są także do pobrania w postaci pliku mp3 (można ich słuchać z odtwarzaczy i komórkek) ze strony http://audycje.4shared.com

  Żeby wysłuchać wybranej pozycji trzeba włączyć radio o właściwej godzinie, lub 8 godzin po lub przed (powtarzamy audycję co 8 godzin). Radio włączamy naciskając jedną z kolorowych ikonek poniżej.

  image
  image image image image

  19:01 Blog: Gadający Grzyb
  Białe noski zamiast białych kołnierzyków
  Źródło: http://niepoprawni.pl/blogs/gadajacy-grzyb

  Wszystkie te bankiery, maklery tudzież insze „szpece” i magiki od robienia pieniędzy z niczego oraz kreowania i obrotu pochodnymi od pochodnych aktywów – to banda nabuzowanych ćpunów z upudrowanymi od „jechania krechy” kinolami.


  19:11 Blog: Katarzyna – Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny
  Jeśli nie kodeks honorowy, to może wstyd otrzeźwi …
  Źródło: http://mamakatarzyna.blogspot.com

  „Najkrócej rzecz ujmując, asystentka znarowiła się i nie chciała więcej za swoje pieniądze kupować ciastek na spotkania służbowe. Pani posłanka, jedynie słusznej partii, też się uparła i zwolniła ją z pracy bez wypowiedzenia” – co z tego wynika?


  19:23 Od Mazowieckiego do Tuska: Satyr (czyta MarkD)
  Antoni Macierewicz ps.Holmes – cz.4
  Źródło: http://niepoprawni.pl/blogs/satyr

  W ostatniej części o AM po roku 2005.W rządzie Kaczyńskiego, sprawa ministrów SZ, działalność i nagonka na AM m.in.ze strony WSI. Zespół sejmowy ds.katastrofy TU-154M i wiele innych ciekawych a zapomnianych wątków życiorysu Antoniego Macierewicza.


  19:39 Historia: Michał Bobrzyński (czyta Katarzyna)
  Dzieje Polski w zarysie. Polityka pracy organicznej 1864 – 1908, odc.225
  Audiobook: http://dzieje-polski.4shared.com

  Krytyczna historia Polski pisana przez Kalinkę i Szujskiego. Wpływ krakowskiej szkoły politycznej i historycznej na życie narodowe. Malarstwo Jana Matejki i odbudowa zabytków Krakowa. Odc. 225


  19:57 Debata : 16 V 2013r w ramach akcji Maj na Foksal; prowadzi Jadwiga Chmielowska
  O naprawie Rzeczpospolitej – początek ogólnopolskiej dyskusji
  Organizator: SDP

  Debatę „O naprawie Rzeczypospolitej – początek ogólnonarodowej dyskusji” zorganizowało Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Biorą w niej udział: Krzysztof Bosak – Ruch Narodowy, Jan Kowalski – Porozumienie Organizacji Niepodległościowych, Piotr Mazurek – Stowarzyszenie KoLiber, Mariusz Patey – Instytut im. Prof. Romana Rybarskiego, Bartosz Pilitowski – Fundacja Court Watch i „Polski Ślad”, Janusz Sanocki – Ruch na rzecz JOW. Prowadzi Jadwiga Chmielowska. Jako pierwszy o problemach politycznych i stosunku do partii społeczeństwa polskiego mówi Piotr Mazurek.


  21:21 Pro Life: Wojciech Cejrowski, Marta Witecka
  Podpisz się za życiem! (Stop aborcji eugenicznej)
  Organizator: http://www.stopaborcji.pl/

  Liczba aborcji eugenicznych rośnie z roku na rok. Dlaczego? O tym Wojciech Cejrowski. Posłuchaj również świadectwa Marty Witeckiej, matki pięciorga dzieci, w tym dwójki chłopców z zespołem Downa.


  21:33 Blog: Kokos26 (czyta Gadający Grzyb)
  Tym razem nie będzie litości dla złodziei i zdrajców
  Źródło: http://niepoprawni.pl/blogs/kokos26

  „Jeżeli wierzy się w istnienie Układu i przekonuje o tym przez lata swoich widzów czy czytelników to zdziwienie oraz zaskoczenie powinno nastąpić raczej wtedy gdyby III RP wsadziła Sawicką za kratki.”


  21:45 Czytanka : Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD)
  Lenin – rozdz.XIX cz.2
  Audiobook: http://lenin.4shared.com

  Wypadki w Pałacu Zimowym burzyły także wyobrażenia czołowych rewolucjonistów. Orgie i picie wina wśród pływających zwłok dopełniło obraz zniszczenia.


  22:04 Felieton: Józef Piłsudski (czyta Katarzyna)
  Bibuła, cd. Tajne drukarnie, odc. 19
  Audiobook: http://pilsudski.4shared.com

  „Ta świadomość niebezpieczeństwa wraz z bezsilnością wobec niego oraz poczuciem odpowiedzialności, leżącej na towarzyszach, pracujących przy drukarni, stanowi ogromnie ciężką, wyczerpującą nerwy stronę życia drukarnianego” – ciąg dalszy opowieści Józefa Piłsudskiego o tajnikach konspiracji i pracy tajnych drukarni.


  22:20 Spotkanie KKW: Michał Karnowski
  Nowy porządek w polskich mediach
  Organizator: Krakowski Klub Wtorkowy

  Dlaczego dziennikarz ten nie lubi określenia – media prawicowe? Posłuchaj. 8 maja br. Krakowski Klub Wtorkowy gościł Michała Karnowskiego – współtwórcę tygodnika „Sieci” i portalu wPolityce.pl.
  Mówił, między innymi, o genezie współtworzonych mediów i wartościach, którym mają służyć.  23:03
  FelietonRM: Antoni Macierewicz
  Głos Polski
  Źródło: http://radiomaryja.pl

  Odpowiedzi na pytania Rodzin Smoleńskich sformułował zespół parlamentarny. Dlaczego nie potrafili tego zrobić rządowi eksperci. Co oni potrafią?


  23:12 Felieton: Jan Pietrzak
  Czy głupota czy sabotaż
  Źródło: http://www.youtube.com/user/egida1

  Argumentów by czegoś dobrego dla Kraju nie zrobić ten rząd ma zawsze dużo”. Zachodnie firmy poszukujące gazu łupkowego w Polsce wycofują się z „powodu braku przepisów geologicznych i podatkowych. Powstaje pytanie, czy przepisów nie ma z głupoty, czy z powodu sabotażu?


  23:23 Wywiad: Jerzy Targalski na Targach Książki
  O polityce Rosji
  Rozmawia: Jadwiga Chmielowska

  Jadwiga Chmielowska rozmawia z Jerzym Targalskim o kierunku rozwoju polityki rosyjskiej, zachowaniu Polaków wobec zagrożeń i wpychaniu przez UE Węgier w ręce Rosji.


  23:48 Wywiad: specjalnie dla Niepoprawnego Radia
  Witold Gadowski
  Rozmawia: Jadwiga Chmielowska

  Czy rządy w Polsce to rodzaj przedstawienia teatralnego? – Z Witoldem Gadowskim, autorem „Wieży komunistów” i wielu artykułów publicystycznych na temat wpływu służb na funkcjonowanie państwa, rozmawia o polskiej władzy Jadwiga Chmielowska.


  24:07 VOD RN: Piotr Naimski u Doroty Kani
  O tym co umyka… Realne zagrożenie
  Źródło: http://vod.gazetapolska.pl/

  Co dzieje się wokół polskiej chemii? Rozmowa dotyczy lobbingu rosyjskiego Acronu i przejmowania tarnowskich azotów. Na czym polega realne niebezpieczeństwo?  24:31
  FelietonRM: prof.Krystyna Pawłowicz
  Myśląc Ojczyzna
  Źródło: http://radiomaryja.pl

  Trudno zrozumieć dlaczego pan premier Tusk stał się, zwłaszcza od swej drugiej kadencji, wręcz ostentacyjnym lewakiem walczącym z polskim Kościołem, z polską obyczajowością i tradycją, pogardzającym polskimi bohaterami narodowymi i polskimi męczennikami.
  Dlaczego nie bierze pełnego udziału w obchodach największych i najważniejszych dla Polaków świąt, nie czci wielkich Synów Polskiego Narodu, nie przestąpi progu świątyni w katolickim kraju, nie przewodzi Polakom w patriotycznych zdarzeniach?


  24:37 FelietonRM: Zbigniew Hałat
  Spróbuj pomyśleć
  Źródło: http://radiomaryja.pl

  Pamiętając o roli, jaką w dziejach ludzkości odegrali ci wielcy papieże, których pontyfikat przebiegał za naszego życia, możemy mieć uzasadnioną nadzieję, że posługa papieża Franciszka przyniesie prawdziwe wyzwolenie mieszkańcom obu Ameryk, a poprzez dowartościowanie i naprowadzenie na dobrą drogę ogromnej rzeszy latynoskich katolików w USA, da nową siłę wszystkim amerykańskim chrześcijanom, w tym polskiego pochodzenia, dzięki której Ameryce ubędzie wad narażających ją na nienawiść wielu, a przybędzie zalet rzeczywistych i do tego dostrzeganych nie tylko w Polsce.


  24:46 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)
  Zmieniła oblicze Brytanii – cz.2
  Źródło: http://naszeblogi.pl/blog/26

  „Zwycięska wojna o Falklandy przywróciła Brytyjczykom poczucie własnej wartości, dumę narodową, utracone po stracie wielkiego imperium i postępującej marginalizacji kraju. Wojna pozwoliła także premier Thatcher przywrócić Brytyjczykom wiarę, że Wielka Brytania ponownie liczy się na arenie międzynarodowej.”


  24:57 Wywiad: Magdalena Merta
  M.in. o apteczce w TU-154 montowanej 9 kwietnia 2010r.
  Źródło: http://pomniksmolensk.pl

  Magdalenę Mertę red.portalu pomniksmoleńsk.pl poprosił o skomentowanie umorzenia przez prokuraturę sprawy zniszczenia i zagubienia rzeczy Tomasza Merty, zapytał o wniosek ekshumacyjny i prosił o komentarz wniosku mec. Hambury, dotyczącego wyjaśnień zamontowania 9.04.2010 i kontroli pirotechnicznej tzw. skrzynki technicznej na TU – 154 M


  01:11 Wykład: Sławomir Cenckiewicz
  Rozważania o Okrągłym Stole
  Organizator: http://klubobywatelski.pl/

  Lektor jest na bieżąco z tematyką OS. Właśnie skończył pisać książkę o Lechu Kaczyńskim, który miał odwagę przyjść na obiekt okablowany „Magdalenka”. „LK nie zblatował się z uczestnikami OS”. Wiele nieznanych informacji. Warto posłuchać.


  02:24 Wypowiedź: Tadeusz Płużański
  O haniebnym ataku Andrzeja Romanowskiego na pamięć o rtm. Witoldzie Pileckim
  Źródło: http://wkrakowie2012cd.wordpress.com

  Na konferencji, zorganizowanej w 65 rocznicę śmierci rtm. Witolda Pileckiego w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, Tadeusz Płużański mówił o bezprecedensowym, haniebnym ataku profesora UJ, Andrzeja Romanowskiego, na pamięć o bohaterze narodowym, Witoldzie Pileckim, którego pomówił o zdradę.

  Audycje radiowe emitowane są w ośmiogodzinnych blokach programowych.
  Emisje premierowych bloków programowych — w niedziele i czwartki od godziny 19:00
  Emisje powtórkowych bloków programowych — od godziny 3:00, 19:00 i 11:00

Leave a Comment