Audycja 439 (niedzielna)

2
 • 19:01 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Polacy – podludzie i ofiary drugiej kategorii? http://niepoprawni.pl/blogs/kokos26
 • 19:07 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Snowden – Agent zniewolenia http://bezdekretu.blogspot.com
 • 19:26 Blog:Józef Wieczorek – Profesorskie zawody III RP http://blogjw.wordpress.com
 • 19:37 Blog:alchymista (czyta:JaWa) – Dokąd idziesz Polsko? http://niepoprawni.pl/blogs/alchymista
 • 19:51 Historia:Michał Bobrzyński (czyta Katarzyna) – T. III, rozdz. III Polityka pracy organicznej 1864 – 1908, dok. § 41 Nowe prądy, „Dzieje Polski” http://dzieje-polski.4shared.com
 • 20:10 Klub Myśli Pozytywnej:prof.dr Józefa Hrynkiewicz (Sejm RP), Piotr Ciompa, dr Daniel Alain Korona, red. Marek Król, Jan Masiak, dr Wojciech Stańczak, Stefan Śluskowski, Witold Kalinowski – Godziwa emerytura jako sposób na uwolnienie miliona miejsc pracy – cz.2 Radio Jutrzenka
 • 21:01 Audycja muzyczna:Budyń87 – Po zmroku
 • 21:33 Wykład:Leszek Żebrowski – Mity o Polsce Łomżyński Klub Myśli Patriotycznej
 • 22:42 Blog:Krzysztof Gędłek (czyta:JaWa) – Koszmar z ulicy Antykomunizm http://gedlek.pch24.pl
 • 22:56 Czytanka:Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD) – Lenin – rozdz.XXIII cz.1 http://lenin.4shared.com
 • 23:12 Wykład:prof.Marek Chodakiewicz – Ewolucja rewolucji http://www.youtube.com/user/PoloniaChristianaTV
 • 24:29 Audiobook:Rafał Gan-Ganowicz (czyta Gadający Grzyb) – Kondotierzy – odc. 6 Kongo Rozdz.4 „Mulele maj” http://kondotierzy.4shared.com/
 • 24:51 Czytanka:Wiktor Suworow (czyta:JaWa) – Specnaz cz.22 – Uzbrojenie i wyposażenie cz. 2 http://specnaz.4shared.com
 • 01:09 Felieton:Józef Piłsudski (czyta Katarzyna) – „Bibula”, cd. Kolporterka, odc. 33 http://pilsudski.4shared.com
 • 01:27 Wykład:prof.Włodzimierz Marciniak – Do wykładu prof Andrzeja Nowaka Doktryna wojskowa Rosji Klub Ronina
 • 02:41 Felieton:Jan Pietrzak – Pochamke broni premiera-demolki http://www.youtube.com/user/egida1
Recommended Posts
Showing 2 comments
 • MarkD
  Odpowiedz

  Polecajcie młodym znajomym. Audycja muzyczna Budynia87 w każdą niedzielę o 21:00 i powtórki co 8 godzin do czwartku

  Ostatnie audycje są także do pobrania w postaci pliku mp3 (można ich słuchać z odtwarzaczy i komórkek) ze strony http://audycje.4shared.com

  Żeby wysłuchać wybranej pozycji trzeba włączyć radio o właściwej godzinie, lub 8 godzin po lub przed (powtarzamy audycję co 8 godzin). Radio włączamy naciskając jedną z kolorowych ikonek poniżej.

  image
  image image image image

  Program audycji 439 z opisem pozycji.

  19:01 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb)
  Polacy – podludzie i ofiary drugiej kategorii?
  Źródło: http://niepoprawni.pl/blogs/kokos26

  „Obchody rocznicy ludobójstwa dokonanego na Polakach przez Ukraińców na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej przesłoniły i tak zapomniane już w III RP mordy na ludności polskich wsi, których dokonali niemieccy okupanci, a co warto przypominać, uczestniczył w tych rzeziach także „rycerski Wehrmacht”.”


  19:07 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD)
  Snowden – Agent zniewolenia
  Źródło: http://bezdekretu.blogspot.com

  Oburzeni na USA. Zrozumienie o co chodzi w aferze zw.ze Snowdenem musi być oparte o analizę sytuacji międzynarodowej. Gdzie panuje prawo, a gdzie rządzi bezprawie?


  19:26 Blog:Józef Wieczorek
  Profesorskie zawody III RP
  Źródło: http://blogjw.wordpress.com

  Na uczelniach mamy profesorów – Ziejków, Romanowskich, Drewsów itd.itp, na uczelnie chętnie zaprasza się Baumanów i ci okazuje się (sic !) nie wpływają negatywnie na młodzież akademicką i jeszcze ochronę mają zapewnioną.
  Prestiż zawodu nie maleje, choć większość profesorów sprawia jedynie zawód swym postępowaniem, niestety nie dla wszystkich, ale głównie dla marginesu społecznego wykluczonego przez aparat komunistyczny i spadkobierców. Tak to jest, że wykluczeni przez komunistów jeszcze w PRL, są wykluczani nadal w III RP, szczególnie na profesorskich uczelniach ( i to nie tylko przez stronę rządzącą, ale też ‚opozycję’ ! respektującą selekcję dokonaną przez komunistów ! Tak, tak, to nie pomyłka !) .


  19:37 Blog:alchymista (czyta:JaWa)
  Dokąd idziesz Polsko?
  Źródło: http://niepoprawni.pl/blogs/alchymista

  Sztuka rządzenia nie polega na obronie jednej cywilizacji przeciw innym. Sztuka rządzenia polega na tym, żeby wykorzystać dostępne zasoby intelektualne wszystkich cywilizacji dla przetrwania Państwa Polskiego.


  19:51 Historia:Michał Bobrzyński (czyta Katarzyna)
  T. III, rozdz. III Polityka pracy organicznej 1864 – 1908, dok. § 41 Nowe prądy, „Dzieje Polski”
  Audiobook: http://dzieje-polski.4shared.com

  To ostatni odcinek podrozdziału o nowych prądach społeczno – politycznych na przełomie XIX i XX wieku w Polsce, wciąż jeszcze pod zaborami. Na 239 odcinek szczególnie zapraszamy narodowców. Tym razem spojrzenie na genezę, rozwój, działalność i ewolucję programu politycznego narodowej demokracji.


  20:10 Klub Myśli Pozytywnej:prof.dr Józefa Hrynkiewicz (Sejm RP), Piotr Ciompa, dr Daniel Alain Korona, red. Marek Król, Jan Masiak, dr Wojciech Stańczak, Stefan Śluskowski, Witold Kalinowski,
  Godziwa emerytura jako sposób na uwolnienie miliona miejsc pracy – cz.2

  Organizator: Radio Jutrzenka

  Część druga rozmowy w Klubie Myśli Pozytywnej, która miała miejsce 24 czerwca 2013; wzięli w niej udział: prof.dr Józefa HRYNKIEWICZ (Sejm RP) oraz Piotr CIOMPA (Instytut Spraw Obywatelskich INSPRO), dr Daniel Alain KORONA (Stowarzyszenie Interesu Społecznego), red. Marek KRÓL, Jan MASIAK (NSZZ Solidarność ASP Warszawa), dr Wojciech STAŃCZAK (bezrobotny nauczyciel akademicki), Stefan ŚLUSKOWSKI i Witold KALINOWSKI, który audycję opracował dla Radia JUTRZENKA (Warszawa 99,5 fm) i dla Niepoprawnego Radia PL


  21:01 Audycja muzyczna:Budyń87
  Po zmroku

  Po Zmroku – Niepoprawna audycja muzyczna. Budyń78 przedstawia muzykę nie zawsze miłą dla ucha, ale często zmuszającą do myślenia. Punk, nowa fala, gotyk, polski rock – wszystko, co nie pozostawi słuchacza obojętnym. Muzyka, o którą trudno w rozgłośniach radiowych i sklepach muzycznych.


  21:33 Wykład:Leszek Żebrowski
  Mity o Polsce
  Organizator: Łomżyński Klub Myśli Patriotycznej

  Leszek Żebrowski opowiada o swojej najnowszej książce „Mity przeciwko Polsce. Żydzi, Polacy, komunizm 1939-2012”. Mity, które wytwarzano w okresie II wojny światowej, ale także to, co działo się w latach powojennych do 1989 r. i po nim. Jest tak samo jak za komuny. Różnica jest taka jak między wąsami Stalina a brwiami Breżniewa… Pierwsza część poświęcona Polsce jako „państwu prawa”.


  22:42 Blog:Krzysztof Gędłek (czyta:JaWa)
  Koszmar z ulicy Antykomunizm
  Źródło: http://www.gedlek.pch24.pl

  Bunt młodych przeciwko reanimowaniu komunizmu jest koszmarem tych, którzy marzyli o gładkim wprowadzeniu PZPR-owców do III RP.


  22:56 Czytanka:Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD)
  Lenin – rozdz.XXIII cz.1
  Audiobook: http://lenin.4shared.com

  Wizyta wysłańców Rady Delegatów Robotniczych, Chłopskich i Żołnierskich w siedzibie Rady Komisarzy Ludowych. Dwa spojrzenia na rewolucję. Od tego momentu będziemy już mówić o dyktaturze proletariatu.


  23:12 Wykład:prof.Marek Chodakiewicz
  Ewolucja rewolucji
  Źródło: http://www.youtube.com/user/PoloniaChristianaTV

  Prof. Marek Chodakiewicz opisuje ewolucję ideową nowych ruchów lewicowych i genezę pewnych utopijnych koncepcji, które w finale sprowadzały się do barbarzyńskich i antychrześcijańskich postulatów.


  24:29 Audiobook:Rafał Gan-Ganowicz (czyta Gadający Grzyb)
  Kondotierzy – odc. 6 Kongo Rozdz.4 „Mulele maj”
  Audiobook: http://kondotierzy.4shared.com/

  Pierwsza bitwa przeciw rebeliantom w obronie Stanleyville, pierwszy wypad w dżunglę przeciw komunistycznym oddziałom. Rebelia w Kongo trwa, a nasz bohater zostaje prawdziwym dowódcą…


  24:51 Czytanka:Wiktor Suworow (czyta:JaWa)
  Specnaz cz.22 – Uzbrojenie i wyposażenie cz. 2
  Audiobook: http://specnaz.4shared.com

  W Specnazie stosuje się miedzy innymi zupełnie nietypowe uzbrojenie, pochodzące ze sztuki wojennej dawnych wieków. Rodzajem szczególnej broni jest też specjalnie wyszkolony pies.


  01:09 Felieton:Józef Piłsudski (czyta Katarzyna)
  „Bibłla”, cd. Kolporterka, odc. 33
  Audiobook: http://pilsudski.4shared.com

  Podrzucanie bibuły to sposób na sprawdzenie podejrzanych o współpracę z policją lub władzą fabryczną. A jak bibuła trafiała na wieś? – Ciąg dalszy opowieści Józefa Piłsudskiego o drodze bibuły do czytelników.


  01:27 Wykład:prof.Włodzimierz Marciniak
  Do wykładu prof Andrzeja Nowaka Doktryna wojskowa Rosji
  Organizator: Klub Ronina

  Komentujący wykład prof. Nowaka, prof. Włodzimierz Marciniak mówił m.in.o tym, czym jest doktryna wojenna jako taka i dodał, że często nie jest ona jawnie deklarowana, lecz ukryta. Przytoczył hipotezę autorów książki „Korporacja zabójców” Jurija Felsztinskiego i Władimira Pribyłowskiego, którzy stwierdzili, że w Związku Sowieckim władzę sprawowały dwie instytucje: kierownictwo partii komunistycznej i służby specjalne, między nimi istniała relacja, która czasem prowadziła do powstawania jakiegoś systemu równowagi, jednak konflikt w kierownictwie partyjnym rozstrzygały służby specjalne, ale karane za to były także służby specjalne.


  02:41 Felieton:Jan Pietrzak
  Pochamke broni premiera-demolki
  Źródło: http://www.youtube.com/user/egida1

  Atak red Pochamke na Jana Pietrzaka za wywiad w Sieci, zwłaszcza za słowa POLSKA BĘDZIE POLSKĄ WBREW TUSKOWI.

Leave a Comment