Audycja 511 (niedzielna) zajawki

0

19:02 Dokument: Witold Pilecki (czyta Władysław)
      Raport Witolda
      Źródło: http://pilecki.4shared.com

„Nie to jest ważne , co napisałem dotychczas na tych kilkudziesięciu stronach, szczególnie dla tych, co będą je czytać li tylko jako sensację, lecz tutaj chciałbym pisać tak wielkimi literami, jakich nie ma, niestety, w maszynowym piśmie, żeby te wszystkie głowy, co pod pięknym przedziałkiem mają wewnątrz przysłowiową wodę i matkom chyba tylko mogą dziękować za dobrze sklepione czaszki, że owa woda im z głów nie wycieka – niech sie trochę zastanowią głębiej nad własnym życiem, niech się rozejrzą po ludziach i zaczną walkę od siebie ze zwykłym fałszem, zakłamaniem, interesem podtasowanym sprytnie pod idee, prawdę, a nawet wielką sprawę”.
Dlaczego tak gorzką refleksją Witold Pilecki kończy swój raport? Posłuchaj, to już ostatni odcinek „Raportu Witolda”.

19:16 Felieton: Władysław
      A jednak są na świecie ludzie
      Źródło: http://niepoprawneradio.pl/

„A jednak są na świecie ludzie” – to wielokrotnie powtarzane przez Witolda Pileckiego zdanie. Kim są owi ludzie? Refleksje na gorąco po zakończeniu lektury „Raportu Witolda”.

19:27 Blog: Gadający Grzyb
      Krym-inał tango
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/pl/blogs/gadaj%C4%85cy-grzyb#.UyR_n85klOg

Skoro na Krymie formalnie harcują jakieś bliżej niezidentyfikowane bandy, to należałoby ogłosić „operację antyterrorystyczną”.

19:37 Blog: MarkD
      Przypadek jednego poputczika
      Źródło: http://markd.pl

W czasie rosyjskiej agresji na Ukrainę, uruchamiane są wszystkie siły by siać w głowach ludzi na całym świecie dezinformację zgodnie ze znanymi standardami KGB. Czy autor tekstu który ukazał się na katolickim portalu też jest siłą zła? Czy ktoś dla kogo przesunięcie granic NATO bliżej rosyjskiej granicy działa po myśli polskiej racji stanu?

19:56 Wspomnienia: Józef Piłsudski (czyta Katarzyna)
      Moje pierwsze boje
      Źródło: http://pilsudski.4shared.com

Niepokojące informacje mieszkańca Buka o przemieszczaniu się kozaków. Odpoczynek w Ulinie Małej. Powraca Belina. Jego informacje potwierdzają przypuszczenia Komendanta i budzą niepokój. Korytarz wolny od nieprzyjaciela coraz węższy?

20:18 Rozmowa: Krzysztof Wyszkowski i Grzegorz Braun w Cork w Irlandii (prowadzenie Bolo i Młody)
      O sprawach aktualnych : Ukrainie i Polsce.
      Organizator / Źródło: Niepoprawne Radio PL / http://niepoprawneradio.pl

Tym razem NiepoprawneRadio.PL przeprowadziło spotkanie na strzelnicy.Mogliśmy być świadkami pasjonującej wymiany spostrzeżeń Krzysztofa Wyszkowskiego i Grzegorza Brauna na temat ukraińskich wydarzeń z odniesieniami do polskiej sceny. Obaj panowie mogą się poszczycić snajperskimi cechami, zatem nic nie umyka Ich uwadze. Wartka narracja, szczegółowa analiza meandrów polityki zarówno po stronie ukraińskiej jak i polskiej to wystarczająca zachęta do wysłuchania materiału. A przecież dowiedzieliśmy się paru sekretów Pan Krzysztof wyznał, że powiedział trochę za dużo…

21:39 Audycja muzyczna: Budyń78
      Po Zmroku

dużo nowej Luxtorpedy, a poza tym Afrokolektyw, bo szkoła 37; E.K.G. bo litera E.; Bishops Green, bo grają w Warszawie; Reakcja, bo grają jak Exploited; Arbeiter Klasse, bo kto dziś o nich pamięta?

22:24 Audiobook: Joanna Wieliczka – Szarkowa (czyta MarkD)
      Zdzisław Broński „Uskok” cz.2
      Organizator / Źródło: Żołnierze Wyklęci. Niezłomni bohaterowie odc.27 Wyd.AA s.c. / http://zolnierzewykleci.4shared.com

Czy istnieją jakieś granice dla bezdusznych i krwawych zapędów komunizmu? Na podbój świata wyrusza żądna krwi i władzy barbażyńska hołota. Hołota zwycięża.Przeciwnicy legli. Dokoła morze krwi. Hołota uchwyciła władzę nad światem” pisał bohater kolejnego odcinka książki. Czy się mylił? Czy ta hołota nami dzis nie rządzi?

22:37 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)
      Okęcie w czasie wojny – cz.2
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/en/blogs/godziemba#.UySMH85klOh

„W czasie powstania warszawskiego podjęto nieudaną próbę opanowania lotniska na Okęciu.”

22:47 Spotkanie: Antoni Macierewicz (a przed nim Paweł Piekarczyk wykona kilka piosenek)
      Spotkanie w Klubie Gazety Polskiej Pruszków
      Organizator: Niepoprawne Radio PL

Niepoprawne Radio PL było na miejscu. Niestety nie moglismy osiągnąć takiej jakości połaczenia internetowego by móc nadać relację na zywo. W aktualnej audycji udostępniamy państwu nagranie ze spotkania.

24:55 Audiobook: Krzysztof Karnkowski (Budyń 78) (czyta Gadający Grzyb)
      Blogosfera polityczna w Polsce – odc. 23
      Źródło: http://blogosfera-polityczna.4shared.com/

Pionierska praca doktorska opisująca zjawisko politycznej blogosfery w Polsce – posłuchaj!

01:08 Felieton: Jan Pietrzak
      Tusk i kwestia kobieca
      Źródło: http://www.youtube.com/user/egida1

Występ Tuska z okazji Dnia Kobiet. Lawina obietnic, a tymczasem kobiety wolą rodzić dzieci w Wk Brytanii, a nie na zielonej wyspie Tuska

01:15 Felieton: prof.Krystyna Pawłowicz
      Myśląc Ojczyzna
      Organizator / Źródło: Radio Maryja / http://radiomatyja.pl

W sejmie rozpoczęto obrady nad antypolskim, antykatolickim projektem ustawy o cmentarzach komunalnych i wyznaniowych. Autorami jest 15 posłów postkomunistycznej partii SLD.

01:27 Felieton: Zbigniew Hałat
      Spróbuj pomyśleć
      Organizator / Źródło: Radio Maryja / http://radiomaryja.pl

Jak każda wroga kampania, atak ideologii gender musi przynieść atakującym jakąś korzyść, np. finansową, ludnościową, terytorialną lub wszystkie naraz Najłatwiej wykazać przyrost dochodu koncernów farmaceutycznych i lateksowych oraz karteli narkotykowych i pornograficznych a także podmiotów czerpiących zyski z pijaństwa, prostytucji, handlu ludźmi i przemysłu zabawek erotycznych.

01:37 Felieton: Antoni Macierewicz
      Głos Polski
      Organizator / Źródło: Radio Maryja / http://radiomaryja.pl

Agresja Rosji na Ukrainę to zagrożenie dla Świata i Europy takie, że nawet premier Tusk musiał zmienić swoje stanowisko.

01:49 Dyskusja: Michel Marbot (Malma), Jerzy Bielewicz (Chopin), poseł Kazimierz Ujazdowski i europoseł Ryszard Czarnecki
      Czyj jest nasz kapitał? (afery Malma i Chopin) w Klubie Ronina
      Organizator / Źródło: Klub Ronina / http://niepoprawneradio.pl

Kilkanaście miliardów złotych przepływające pod stołem, nazwiska potentatów świata finansów jak George Soros, czy Alessandro Profumo, uwikłany po uszy Jan Krzysztof Bielecki, najbliższy zausznik Donalda Tuska, były prezes Banku Pekao SA, obecnie szef Rady Gospodarczej przy Premierze RP, przesłuchania w Sejmie RP, zastraszenie dziennikarzy, dyscyplinowanie ministrów oraz prokuratura i sądy, które boją się dopuszczać najoczywistsze pytania, a co dopiero wydać sprawiedliwy osąd – to wszystko wymyka się wyobraźni, a jednak ma miejsce „tu i teraz” we współczesnej Polsce. Nasze Państwo i jego wymiar sprawiedliwości przeżera rak korupcji politycznej, co dokumentuje afera Projektu Chopin i gehenna producenta makaronów Malma.

Recent Posts

Leave a Comment