Promocja książek C. S. Lewisa

1

W tym tygodniu w naszej księgarni specjalna promocja książek C. S. Lewisa, wybitnego pisarza, autora znakomitych książek fantasy dla młodzieży, ale nie tylko.

Do 27 marca cała bogata oferta jego książek do nabycia z 10 proc. rabatem.

Szczególnie polecamy Państwu te tytuły:

C.S. Lewis – Listy starego diabła do młodego

Jest to rodzaj książki, którą obdarowuje się chrześniaków: rodzaj lektury, która bywa czytana na głos podczas dni skupienia. Jest to nawet, co zauważyłem z gorzkim uśmiechem, rodzaj lektury grawitującej w kierunku gościnnych pokoi sypialnych, by tam wieść niczym nie zakłócony żywot w towarzystwie takich pozycji jak Poradnik drogowcaJohn Inglesant czy Życie pszczół.

http://multibook.pl/pl/p/C.S.-Lewis-Listy-starego-diabla-do-mlodego-/2161

C. S. Lewis – Chrześcijaństwo po prostu Chrześcijaństwo po prostu

To książka szczególna w dorobku Lewisa. Stawia pytania o odpowiada na nie, podsuwa wątpliwości i rozwiewa je. Jest zarówno przygodą intelektualną, jak i duchową. Pisarz skierował ją do wierzących i niewierzących, do chrześcijan i niechrześcijan, ale przede wszystkim do wątpiących i poszukujących.

http://multibook.pl/pl/p/C.-S.-Lewis-Chrzescijanstwo-po-prostu/2290

C.S. Lewis – Cztery miłości

Ci, co powiadają: „Im lepiej poznaję ludzi, tym więcej kocham psy”, ci co znajdują w zwierzętach wytchnienie od wymagań, które im stawia towarzystwo ludzi, niech się dobrze zastanowią nad prawdziwą przyczyną swoich uczuć.

http://multibook.pl/pl/p/C.S.-Lewis-Cztery-milosci/1308

Cała oferta książek Lewisa na Multibook.pl

Recent Posts
Comments
  • Wir_kruk
    Odpowiedz

    C S Lewis Narnia – to już przeszłość jak i reszta ery książek, dziś film gry internet przemawiają, nic nie poradzimy wygrywa nieznane, myśli na sprzedaż czy zawsze we właściwych rękach?

Leave a Comment