Audycja 1037 (niedzielna) zajawki

01:09 Spotkanie: Leszek Zebrowski       AL-owcy jak UPA: rabali ludzi siekierami, palili zywcem i rozrywali konmi       Organizator / Źródło: Fundacja im.Kazimierza Wielkiego / https://www.facebook.com/WykleciTV/ Straszliwa zbrodnia komunistów nieukarana! W Puziowych Dołach 19 IV 1944 r. AL-owcy jak UPA: rąbali ludzi siekierami, palili żywcem i rozrywali końmi. Pół wieku później szydzili: "my ich nie zamordowaliśmy, my ich zabiliśmy". Choć sprawcy i ich mocodawcy byli doskonale znani, nie ponieśli odpowiedzialności w III RP. Zgadnijcie dlaczego. Relacja ze spotkania (m.in. z rodzinami ofiar) w miejscowości Potok-Stany.

Audycja 1036 (czwartkowa) zajawki

19:06 Blog: Gadający Grzyb       Nauczyciele - upadek etosu       Źródło: http://podgrzybem.blogspot.com/ Jedno jest pewne – wskutek strajku publiczny wizerunek nauczycieli legł w gruzach. Ale cóż, pretensje mogą mieć tylko do siebie, że powodowani stadnym odruchem i prymitywną nienawiścią do „pisiorów” pozwolili się użyć panu Broniarzowi do jego brudnych gierek.

Audycja 1035 (niedzielna) zajawki

19:08 Felieton: Malgorzata Todd       Modlitwa       Źródło: http://mtodd.pl Przed nami Wielki Tydzień – czas na niewesołe refleksje i to nie tylko dotyczące wydarzeń z bardzo dalekiej przeszłości, czy tej bliższej sprzed dziewięciu lat, ale również obawa o najbliższą przyszłość.
page  1  of  197