Audycja 825 (niedzielna) zajawki

20:09 Forum RKW: Jadwiga Chmielowska, Piotr Spyra, Grzegorz Wnętrzak
      RAS. Slask polski czy niemiecki?
      Organizator / Źródło: Stowarzyszenie RKW-RKW / http://stowarzyszenierkw.org/

Jeśli chcecie Państwo zrozumieć czym jest Ruch Autonomii Śląska i jakie ma cele, kim są "slezjerzy" i czym różnią się od Ślązaków, jak silny jest ruch autonomii i czy państwo polskie w tej sprawie coś czyni, to koniecznie włączcie tą audycję.

Audycja 824 (czwartkowa) zajawki

20:17 Rozmowa: Karina Walinowcz(Ordo Iuris), Robert Winnicki (Ruch Narodowy))
      Klątwa Narzędzie Kulturkampfu

Bluźniercze ekscesy w Teatrze Powszechnym w Warszawie, to symptom pewnej nasilającej się polityczno-społecznej tendencji. O jej naturze i możliwych skutkach porozmawiamy z mecenas Kariną Walinowicz (Ordo Iuris) i posłem Robertem Winnickim (Ruch Narodowy).

Audycja 823 (niedzielna) zajawki

20:15 Forum RKW : dyr.Krzysztof Tytko, i inz.Marek Adamczyk, Jerzy Targalski
      Gornictwo polskie czy niemieckie - Kopalnia Krupinski

Rządy PO i PSL doprowadziły polskie górnictwo do stanu kompletnej ruiny. Wytworzył się w ten sposób węzeł gordyjski idealnie nadający się do wykorzystania by - tak jak to było zawsze po okrągłym stole - majątek polski przeszedł "legalnie" w obce ręce. Aby w kopalni "Krupiński" dotrzeć do złóż o wartości szacowanej na 40 miliardów potrzebna jest inwestycja ponad 300 milionów złotych (same odprawy dla górników pochłoną 400 milionów). Kopalnia jest zamykana w ramach programu ratowania wielu innych kopalń i dogadania się z bankami tymczasem do [...]

page  1  of  127