Audycja 1055 (niedzielna) zajawki

21:12 Blog: Zbigniew Kuzmiuk (czyta markD)       Udało się zablokować kandydatury Webera i Timmermansa       Źródło: https://naszeblogi.pl/user/97/wpisy W ciągu dwóch dni nie udało się wyłonić kandydatów m.in.na satanowisko szefa PE i jak się wydaje „pogrążono” dwóch czołowych tzw. szpicenkandydatów z dwóch największych grup politycznych Europejskiej Partii Ludowej -Manfreda Webera i Socjalistów- Fransa Timmermansa, którzy mieli kandydować na szefa Komisji Europejskiej.

Audycja 1054 (czwartkowa) zajawki

19:10 Blog: Gadający Grzyb       Sprawa ks. Kneblewskiego       Źródło: http://podgrzybem.blogspot.com/ Kilka dni temu lewackie media zawyły z dzikiej radochy. Oto znienawidzony przez nie kapłan, ks. prałat dr Roman Kneblewski, proboszcz bydgoskiej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, został odwołany z urzędu przez bp. Jana Tyrawę. Więcej – równocześnie, dekretem z dn. 05 czerwca 2019 r. został przeniesiony na emeryturę.

Audycja 1053 (niedzielna) zajawki

23:11 Rozmowa: Wojciech Sumlinski       Amerykanscy Zydzi blokuja film 'Powrot do Jedwabnego' ! Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, przy współpracy z polską dziennikarką, mieszkającą od lat w kanadyjskim Toronto - Violettą Kardynał, majorem ABW Tomaszem Budzyńskim oraz specjalistką w dziedzinie stosunków polsko - żydowskich, dr Ewą Kurek odkłamują prawdę na temat bezprzykładnej nagonki na nasz kraj w wydaniu "przedsiębiorstwa Holokaust" Wesprzyj zbiórkę na film POWRÓT DO JEDWABNEGO! Link: https://zrzutka.pl/4phcf9
page  1  of  203