Jeżeli chcesz promować Niepoprawne Radio PL, albo słuchać naszych audycji bezpośrednio ze swojej strony internetowej, skorzystaj z prezentowanych poniżej możliwości. Przygotowaliśmy do pobrania grafikę reklamową oraz kody HTML wraz z instrukcjami jak z nich korzystać.

PROGRAM RADIOWY 

Możesz umieścić na swojej stronie domowej lub blogu aktualizowany na bieżąco program audycji Niezależnego Radia PL, wklejając prezentowany ponizej fragment kodu HTML. Parametr „width=”…” umożliwia dostosowanie szerokości ramki z programem do układu strony. Określenie 100% oznacza, że dostosuje się do szerokości obszaru w jakim go umieścisz (czyli np do panelu bocznego). Liczba podana bez znaku „%” pozwala na określenie szerokości w pikselach.

Kod realizuje się w natępujący sposób:

 

GRAFIKA REKLAMOWA  

Wybierz element graficzny najlepiej pasujacy do strony, na której zamierzasz go umiescić. Obok miniatur podajemy odnośniki (Link), które należy powiązać powiązać z grafiką. Działanie odnośnika można sprawdzić klikając miniaturę.

Logotyp podstawowy

Pobierz plik graficzny   |   Link

N.Radio.PL-Logotyp-01 Logotyp podstawowy z niebieskim paskiem

Pobierz plik graficzny   |   Link 

N.Radio.PL-Logotyp-07 Logotyp poziomy z białym tłem

Pobierz plik graficzny   |   Link

N.Radio.PL-Logotyp-08 Logotyp poziomy z przezroczystym tłem

Pobierz plik graficzny   |   Link

N.Radio.PL-Logotyp-05 Logotyp kwadratowy bez ramki, z przezroczystym tłem

Pobierz plik graficzny   |   Link

N.Radio.PL-Logotyp-04 Logotyp kwadratowy bez ramki, z białym tłem

Pobierz plik graficzny   |   Link

N.Radio.PL-Logotyp-02 Logotyp kwadratowy z ramką 

Pobierz plik graficzny   |   Link

 

Archipelag Polskości – banner z białym tłem

Pobierz plik graficzny   |   Link

 

Powyższy kod loga z odnośnikiem do radiowej witryny możesz umieścić również kopiując kod HTML podany w ramce powyżej i umieszczając go w wybranym miejscu na swojej stronie domowej lub blogu. Kod ten realizuje się w takiej fornie graficznej:

 

ODTWARZACZE RADIOWYCH AUDYCJI 

Jeśli chcesz odtwarzać audycje Niepoprawnego Radia PL bezpośrednio ze swojej strony internetowej, umieścić na niej przedstawiony w tabelce fragment kodu HTML.

Parametr „widh=…” w drugiel linii kodu pozwala elastyczne na dostosowanie szerokości grafiki do układu graficznego strony. Kliknięcie jednej z czterech ikon popularnych odtwarzaczy uruchomia emisję bieżącej audycji radiowej. 

 

ULOTKI REKLAMOWE 

Niezależne Radio PL można reklamować z pomocą ulotek i naklejek. Wzór ulotki w formacie PDF można poprać tutaj. Zachęcamy również do tworzenia własnych opracowań graficznych. Moga one być rozpowszechniane w formie papierowej lub elektronicznie (e-mail).

 

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE 

Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube oraz odwiedzania naszych profili na Facebook i Twitter. Materiały audio i video publikowane w naszych domenach można udostępniać na własnych profilach i przesyłać dalej, pod warunkiem ich niekomercyjnego wykorzystania.