MICHAŁ KAMIŃSKI – DORADCA PREZESA RADY MINISTRÓW EWY KOPACZ – AGENTEM WYWIADU IZRAELA

0

 

DORADCA EWY KOPACZ MICHAŁ KAMIŃSKI, AGENTEM WYWIADU IZRAELA

 

Aleksander Szumański dla http://niepoprawneradio.pl

 

Michał Tomasz Kamiński (ur. 28 marca 1972 w Warszawie) – polski polityk, poseł na Sejm III i IV kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VI i VII kadencji, w latach 2007 – 2009 rzecznik prasowy prezydenta Lecha Kaczyńskiego, od 2015 roku sekretarz stanu w Kancelarii Premiera.

Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej „Prism Group”.

Prywatna agencja wywiadowcza „Prism Group” zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych.

Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. „Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce” – tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie „Fakt”.

Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej „Prism Group”.

Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mającą swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie.

Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opinii publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

Lech Kaczyński od samego początku był pod kontrolą wywiadu Izraela.

Michał Kamiński utrzymuje, „że jego częste spotkania z premier Kopacz dotyczą głównie spraw ukraińskich”.

Izraelska firma Michała Kamińskiego zajmowała się w zeszłym roku kampanią wyborczą Julii Tymoszenko, która jest członkiem tzw. klanu dniepropetrowskiego, do którego należy oligarcha Ihor Kołomojski.

Czy słynna pożyczka 100 milionów euro dla Ukrainy, by żyło się lepiej, którą Kopacz ogłosiła radośnie w zeszłym tygodniu w Kijowie, to robota Michała Kamińskiego?

Tłumaczenia Kamińskiego, że zajmuje się tylko Ukrainą, brzmią bardzo naiwnie w świetle wielu faktów, m.in. nadmiernie zaktywizowanej ostatnio działalności izraelskiego wywiadu w Polsce.

Oficjalna szefowa PRISM, była izraelska analityczka antyterrorystyczna Barbara Fiala, od wielu już miesięcy wykazuje dużą aktywność w naszym kraju.

Agencja „Prism Group” przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mająca swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie.

Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opinii publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej żydowskiej agencji wywiadowczej?

Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 Źródła:

 https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/01/29/doradca-ewy-kopacz-michal-kaminski-agentem-izraelskiego-wywiadu/

 http://www.fakt.pl/polityka/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,artykuly,519691.html

 http://telewizjarepublika.pl/michal-kaminski-ekspertem-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,16480.html

 http://www.prismstrategygroup.com/michal-kaminski-former-polish-mep-chairman-of-the-european-conservatives-reformists-group-joins-prism-group/

 http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Kami%C5%84ski

 http://www.prismstrategygroup.com/home/

 

Recent Posts

Leave a Comment