Audycja 678 (niedzielna) zajawki

0

19:01 Oświadczenie: Gazeta Finasowa
      W sprawie grozb sadowych (sedziego Wojciecha Laczewskiego)

Słynny już sędzia Łączewski znów w akcji. Tym razem grozi redaktorowi naczelnemu Gazety Finansowej i chce go zmusić do łamania prawa.

19:09 Blog: Gadajacy Grzyb
      Dzien gniewu
      Źródło: http://gg.niepoprawneradio.pl

Niech ten 25 października stanie się przypieczętowaniem procesu zapoczątkowanego wygraną Andrzeja Dudy. Potem zaś pilnujmy jako wyborcy, by partykularne interesy wyposzczonego partyjnego aparatu nie wzięły góry nad interesami Polski. Nasza rola bowiem nie kończy się na wrzuceniu wyborczej kartki – przeciwnie, ona wtedy dopiero się zaczyna.

19:18 Felieton: Malgorzata Todd
      227 Mleko dla kota
      Źródło: http://mtodd.pl

Co ma wspólnego mleko dla kota z krzywizną banana? – Brukselę. Proszę nie mylić z brukselką, chodzi oczywiście o siedzibę Unii Europejskiej, która uzurpuje sobie prawo do regulowania wszystkiego w naszym życiu, a szczególnie dotyczy to handlu.

19:22 Audiobook: Agaton Giller (czyta Katarzyna)
      Podroz wieznia etapami do Syberii, odc. 4, c.d. cz. II
      Źródło: http://podroz.niepoprawneradio.pl

Kolejny etap w Mińsku.W drodze refleksje na temat powstania listopadowego. Koszmarna noc w brudzie i smrodzie wśród dezerterów na odwachu. Ostatni dzień w towarzystwie siostry Honoraty, która towarzyszyła mu w drodze.

19:38 Spotkanie autorskie: Lezszek Szymowski
      Kulisy zamachu na Jana Pawla II.
      Organizator: Niepoprawne Radio PL (Cork)

Spotkanie z autorem głośnych artykułów ujawniających patologie w funkcjonowaniu władzy, a także pisarzem mającym w dorobku ponad 10 książek, w tym bestsellerowych „Zamach w Smoleńsku” i „Agenci SB kontra Jan Paweł II”. Tym razem pan Szymowski zaprezentuje swą nową książkę w której stara się rozwikłać zagadki i wątpliwości jakie narosły wokół śledztwa w sprawie zamachu na Jana Pawła II. Autor gościł w Cork na zaproszenie Niepoprawnego Radia PL.

21:50 Blog: Gadajacy Grzyb
      Wampiryzm energetyczny
      Źródło: http://gg.niepoprawneradio.pl

Niemcy od lat rozbudowują farmy wiatrowe na północy kraju, tyle że kompletnie ignorują potrzebę rozwoju sieci przesyłowych, które transportowałyby energię znad Bałtyku na południe – do centrów przemysłowych w Bawarii, Badenii-Wirtembergii oraz Austrii. W efekcie, „nadmiarowy” prąd, którego nie są w stanie zaabsorbować sieci niemieckie trafia w niekontrolowany sposób tam gdzie jest w danej chwili najmniejszy fizyczny opór – a tak się składa, że są to przede wszystkim sieci przesyłowe Polski oraz Czech. Taką właśnie okrężną drogą energia dociera na południe Niemiec, powodując u nas po drodze przeciążenia i groźbę blackoutów.

22:00 Wywiad: Witold Kolodziejski
      Dzieki Ministrowi Halickiemu bedziemy mieli najdrozszy internet w Europie.
      Organizator / Źródło: Według Raczyńskiej / https://www.youtube.com/channel/UCatsepiQ_wS3f6_d72_1aUA

Kulisy aukcji LTE czyli czy i dlaczego PO skazuje nas na najdroższy internet w Europie

22:09 Wykład: Prof. Andrzej Nowak
      Historia mysli politycznej
      Źródło: https://www.youtube.com/user/ascotvpl

Trzeci wykład prof. Andrzeja Nowaka z cyklu „Historia myśli politycznej”, który odbył się 19 października 2015 r. w Domu Pielgrzyma „AMICUS” na warszawskim Żoliborzu.
Więcej naprawdę nie warto pisać. Tego trzeba wysłuchać.

23:28 Blog: Kokos 26 (czyta Gadajacy Grzyb)
      Macie prezydenta i wystarczy
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/en/blogs/kokos26#.Vili525vAmz

Nadal aktualne jest powtarzane przeze mnie przy każdej okazji hasło wzywające wszystkich Polaków do wyjątkowej mobilizacji. Do urn musimy iść tłumnie namawiając także do tego tych niezdecydowanych oraz ludzi, którzy na wybory nie chodzą. Coraz częściej świta mi w głowie myśl, że gdzieś w tajnych gabinetach już zadecydowano, że mają prezydenta i wystarczy.

23:36 Wywiad: Antoni Macierewicz
      Trzeba dokonac porządkow i zmian w sluzbach specjalnych
      Źródło: http://pomniksmolensk.pl

Wywiad Pani Cecylia Opiła z posłem Antonim Macierewiczem z dnia 7 października 2015 r. odbiega od materiałów emitowanych w oficjalnych mediach. Pytania nie są napastliwe, ani nastawione na pozyskanie sensacji. Zamiast tego poważnie potraktowany przez rozmówców słuchacz ma okazję zapoznać się z poglądami wiceprezesa PiS na istotne, bieżące tematy.

23:54 Felieton: Witold Gadowski
      Komentarz Tygodnia – 21.10.2015
      Źródło: http://www.gadowskiwitold.pl

Tym razem komentarz tygodnia w formie świeckiego kazania przedwyborczego.Niestety możemy nadać go dopiero teraz, ale warto posłuchać.

24:12 FGłos racjonalny: Boguslaw Wolniewicz
      Polska wobec najazdu
      Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCwGPMSS59XTFYf984VSKXfw

Prof.dr hab. Bogusław Wolniewicz o roszczeniach i urojeniach przybyszy. Zarysowuje TRIUMWIRAT, który, jak twierdzi Pan Profesor, już działa i pracuje dla Polski.(11’30”). Kończy zapowiedzią omówienia pewnej smutnej sprawy, niejednoznacznej i skomplikowanej.

24:36 Głos bohatera: Henryk Rafalski ps. Hen
      „Bylem lacznikiem”
      Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC90CvOiaE5_ZkOZHZGnj43Q

Krótka opowieść kpt. Henryka Rafalskiego ps. Hen, żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych. Pan Henryk w wieku 16 lat wstąpił do V kompanii 202. pułku piechoty Brygady Świętokrzyskiej NSZ, której dowódcą był jego brat Zbigniew Rafalski ps. Sulimczyk. W związku z młodym wiekiem pełnił funkcję łącznika.

24:49 Rozmowa: Prof. Kazimierz Nowaczyk.Rozmawia Jacek Sobala
      Blisko prawdy
      Organizator / Źródło: Gazeta Polska VOD / https://www.youtube.com/user/GazetaPolskaVD

O raporcie przygotowanym w ramach zespołu parlamentarnego i przedstawiony w parlamencie EU.

01:14 Spotkanie: Slawomir Kmiecik, prowadzil Adam Kalita
      Przemysl pogardy trwa
      Organizator / Źródło: Krakowski Klub Wtorkowy / https://wkrakowie2015.wordpress.com/

Slawomir Kmiecik autor mi.n. ksiazek . Lech Kaczynski. Bitwa o pamiec i Cel: Andrzej Duda omawia niszczenie wizerunku prezydenta Lecha Kaczynskiego, takze jego smierci i kontynuacje przemyslu pogardy wobec aktualnego Prezydenta RP – Andrzeja Dudy

Recent Posts

Leave a Comment