Audycja 232 (czwartkowa)

1

Recommended Posts
Comments
 • Gadający Grzyb
  Odpowiedz

  AUDYCJA 232 – SZCZEGÓŁY

  To, co się dzieje w Polsce przypomina XVIII w. i tylko od nas zależy czy Polska przetrwa.

  19:00 Wypowiedź:Jadwiga Chmielowska – O mediach dla niepoprawnego Radia (mat.własny)


  Pozbawiono mnie Ojczyzny. Dlaczego? Bloger Mohort w swoim blogu umieścił kazanie ks. Krzysztofa Bojko, wygłoszone w Legnicy w kościele pw św. Jana w 68 rocznicę rzezi wołyńskich, podolskich i małopolskich. „To my znamy prawdę…” http://lubczasopismo.salon24.pl/prezydentdlawarszawy/post/323338,to-my-znamy-prawde-68-rocznica-rzezi-wolynskich

  19:09 Blog:Katarzyna – W 68 rocznicę ludobójstwa na Kresach


  Rządowa nowelizacja ustawy o dostępie do informacji publicznej, czyli ujawnianie przez utajnianie. Głasnost’ w wersji Tuska już mamy – jaka będzie pieriestrojka?

  19:36 Blog:Gadający Grzyb – Głasnost’ w Priwislanskim Kraju


  Media badając granice akceptacji kłamstwa, nieustannie te granice przesuwają. To skandal, co zrobił Polsat na Jasnej Górze.

  19:50 BLOG:wiktorianoc (JaWa) – Kopniaki procesowo bezpieczne


  Dlaczego nie wolno traktować zwierząt humanitarnie? Czym grozi prawne zwiększenie ich ochrony? o tym i podobnych patologicznych zjawiskach powie Marcusso.

  19:59 Blog:Marcusso – Zamordyzm w służbie humanitaryzmowi


  Posłuchaj! Historia nauczycielką dla myślących.

  Ks.prof.dr hab. Artur Katolo z Kalabrii o konsekwencjach akcji sterylizacji na Górnym i Opolskim Śląsku w granicach Niemiec. Eugenika w służbie terroru hitlerowskiego wobec Polaków. Nadgorliwość lekarzy w wykonywaniu obespładniania niepełnosprawnych i ludności polskiej. Szykany wobec skarżących decyzje o sterylizacji i protekcyjne traktowanie członków NSDAP. Fakty i liczby, które pokazują czym jest eugenika w służbie ideologii.

  20:12 Felieton:Innocenty Czepialski – Eugenika i eutanazja w medycynie III Rzeszy cz.2


  POSŁUCHAJ KONIECZNIE GORĄCYCH POLAKÓW ROZMÓW! Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i jak gorzkie mamy doświadczenia, myślimy i mówimy o Polsce, choć wydaje się nam, że najważnieszy dla nas jest święty spokój.

  Po spotkaniu żywa dyskusja z reżyserem. O istniejącym w Polsce systemie cenzury prewencyjnej. Na kim naprawdę ciążyła walka z komunizmem. Na Geremku, Kuroniu, Michniku? Czy może na tych dziesiątkach tysięcy szykanowanych. O perypetiach z filmem „Więźniarki”. Jedna z bohaterek miała największy wyrok w Polsce.
  Zapraszamy szczególnie w związku z faktem różnorodności opinii osób, które na pokaz przyszły.

  20:27 Spotkanie:Cork, 10 VII 2011 – Piotr Zarębski(mat.własny)


  Zakończenie rozdziału 4 –Restalinizacja rozdział 5 Nowa doktryna polityczna i nowa strategia dezinformacji

  21:53 Czytanka:Anatolij Golicyn (czyta Katarzyna) – Nowe kłamstwa w miejsce starych odc 9


  Przyjmowanie reguł gry narzucanych przez przeciwnika, czyli jak PiS szykuje sobie klęskę wyborczą.

  22:07 Blog:Coryllus (czyta Gadający Grzyb) – O ziarnach klęski


  Przykład Górczewskiej jest aż nadto wymowny w zakresie „trendu” bezwzględnego preferowania teraźniejszości przed przeszłością.
  Jaka przyszłość czeka naród, „zmęczony” pamięcią o swoich ofiarach?….

  22:16 BLOG:Almanzor (czyta JaWa) – Jedwabne a Górczewska, jeszcze raz o proporcjach

  .


  Kilka tysięcy mieszkańców o proamerykańskich poglądach po przejęciu miasta Hue przez Vietcong zostało zamordowanych. Jak w tak krótkim czasie komunistom udało się zdobyć informacje o ich miejscu pobytu? – O tym jak KGB zdobywa informacje, czego dotyczą i jak się nimi posługuje oraz o ucieczce z Indii do Ameryki.

  22:27 Czytanka:Tłum. i czyta Bolo – List miłosny do Ameryki – Tomasa Davida Schumana


  O filmie pt.”W cieniu krzyża” wyświetlanego na Litwie o księżach „pijawkach”. Zwiększone represje wobec kościołów w sowieckich republikach a w tym samym czasie „soborowe pojednanie z komunizmem”.

  22:38 Czytanka:czyta MarkD – W cieniu krzyża – Józefa Mackiewicza)


  „Jestem bizneswoman.Odniosłam sukces. Jestem dumna z Polski.” – Co tu komentować, to trzeba posłuchać i koniecznie link przesłać Polonii w USA.;-)

  22:46 :Rozmowy pod Namiotem – Patriotka z Ameryki


  Pycia Konserwa. Mówiąc inaczej – Konserwa w pytę! Gościliśmy 2 członków teamu PYTA.PL Jaok (Mikołaja) i Rafała. Goście opowiadali o podejściu ludzi do ich działalności, dystansie do siebie, wkręcaniu i kto bardziej się denerwuje widząc żarty ‚pseudoprawica’ czy ‚lewica’, młodzi czy starzy, kobiety czy mężczyźni. Odsłoniliśmy też rąbek tajemnicy dotyczący genezy pyty! Tylko u nas historia powstania pyty! Tylko u nas christmetal autorstwa pyty.pl i Błażeja Grogiela!

  22:52 Konserwa:Jabollissimus&Kreator – Konserwa w pytę! Pyta.pl


  Dlaczego porządni ludzie reagują agresywnie na dziennikarzy z głównonurtowych mediodajni? Można powiedzieć, że żurnaliści zapracowali sobie na to długoletnią, wytężoną działalnością…

  24:13 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) – Lincz!


  Bogato ilustrowany fragmentami filmów dokumentalnych z YouTube tekst Ciri opisuje zasadą jaką stosują wrogie nam mocarstwa , zasadę, która w szczególny i tragiczny sposób niszczy podstawy istnienia polskiego narodu i państwa.

  24:20 BLOG:Ciri (czyta:JaWa) – Zasada katyńska – Próba określenia istoty naszego nieszczęścia


  Opis struktur i zadań : Kierownictwa Walki z Bezprawiem, Wydziału Weryfikacyjno – Ostrzeżeniowego, Wydziału Wywiadowczego, Wydziału Informacyjno – Propagandowego, Wydziału Kwatermistrzostwa (Intendentury), Wydziału Pomocy Pokrzywdzonym, Wydziału Legalizacyjnego, Żandarmerii

  24:44 Czytanka:czyta MarkD – Z dziejów KWP – Ksawerego Jasiaka (fundacja Pamiętamy)


  W drugiej części spotkania zadawano pytania Mariuszowi Kamińskiemu. Dotyczyły one między innymi; losu Rzeczpospolitej i Uważam Rze po zmianie właściciela, o Krzysztofie Bondaryku i o sprawę ujawnienia tożsamości agenta Tomka oraz o stan śledztwa w sprawie posłanki Beaty Sawickiej. Szczególnie ważną częścią spotkania była wypowiedź byłego szefa CBA na temat ochrony przebiegu wyborów przed faszerstwami i celu powołania Korpusu Ochrony Wyborów.

  24:54 Spotkanie:prow. Joanna Lichocka, org. Klub Gazety Polskiej (oddz.W-wa) – Maiusz Kamiński (szef CBA)


  Druga część spotkania to rozmowa z uczestnikami spotkania; jak mianuje się na „obciachowego”, jak działa symboliczny język w rozpoznawaniu poglądów rozmówcy, mechanizmy wykluczeń towarzyskich.

  1:58 Spotkanie:prof Andrzej Nowak, Bartłomiej Radziejowski, Bronisław Wildstein – O przemocy symbolicznej – dyskusja o numerze ‘Rzeczy Wspólnych’ (31.05.2011) cz. 2

Leave a Comment