Audycja 240 (czwartkowa)

1

Recommended Posts
Comments
 • Gadający Grzyb
  Odpowiedz

  AUDYCJA 240 – SZCZEGÓŁY

  Przypomnienie bezkarności sławnego biznesmena, którego nazwisko zaczyna się od litery „K”. Czy o tym Panu mówił Sakiewiczowi Lepper? Posłuchajcie czy faktycznie można bać się o życie w III RP. Zapomniana śmierć samobójcza związana z Panem „K” – Adam Kapica.

  19:06 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Kalendarium faktów tendencyjnych


  Najczęstsze przyczyny samobójstw to choroba psychiczna, nieporozumienie rodzinne, zawód miłosny, przewlekła choroba, warunki ekonomiczne, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby. Do Andrzeja Leppera nic tu nie pasuje.

  19:29 BLOG:R.Zaleski, – Lepper i osoby trzecie


  Jak państwo Donalda Tuska zarzyna polskie parki narodowe, czyli skutki nieudolnie przeprowadzonej „reformy”

  19:37 Blog:Gadający Grzyb – Polityka finansowa na bieszczadzkim szlaku


  Embrion to dziecko czy jeszcze nie? Co wiemy o tym z Pisma Świętego? – odc. 1 o tym, jak w minionych wiekach widziano rozwój człowieka w łonie matki i co sądzono o aborcji.

  19:51 Artykuł:ks. prof. Artur Katolo (czyta Katarzyna) – Embrion i wieki odc. 1


  ”Żadne państwo nie przyzna się do tego, że jest tylko teatrem marionetek.” – Kokos26 o „samobójstwie” Andrzeja Leppera.

  20:14 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Stopklatka


  Historia Przesłania Fatimskiego związana jest elementami sił wrogich kościołowi, grających również wewnątrz kościoła. Artykuł jest próbą odpowiedzi na pytanie, o co w tym wszystkim chodzi, czym naprawdę jest Przesłanie Fatimskie i jak poszczególni pontyfikaci je wypełniali.

  20:20 Artykuł:Lech Maziakowski (czyta:JaWa) – FATIMA – aktualność Przesłania i konsekwencje niesubordynacji


  Demoralizacja w sferach polityki zagranicznej, sportu i służby zdrowia.

  20:39 Czytanka:tłumaczenie i wykonanie Bolo – List milosny do Ameryki – Tomas David Shuman List miłosny do Ameryki


  Analiza informacji pochodzących ze źródeł komunistycznych. Jaka jest ich wiarygodność?

  20:53 Czytanka:Anatolij Golicyn (czyta Katarzyna) – Nowe kłamstwa w miejsce starych odc. 017


  Sezon ogórkowy skłonił nas do pochylenia się nad Europą. Druga trzyosobowa audycja improwizowana. Tym razem wystąpiliśmy we trzech: Jabollissimus, Kreator oraz Skała. Usiłowaliśmy złożyć samokrytykę i reedukować się. To było straszne. Nigdy więcej!

  21:08 Konserwa:Jabollissimus&Kreator – Konserwa reedukowana


  Dzień przyznania nam Euro 2012 powinien zostać ogłoszony Dniem Frajera. Czy Euro 2012 to sposób na zbankrutowanie Polski i Ukrainy?

  22:26 Blog: Coryllus (czyta Gadający Grzyb) – O różnych funkcjach masowych imprez sportowych


  Tak na Ukrainie jak i w Polsce żydowskie partie polityczne XIX i XX w miały wobec Polski ten sam, jasno przedstawiany program. Na tle dążeń niepodległościowych nastąpił rozłam w PPS. Z czasem rozłamowcy utworzyli KPP.

  22:49 Czytanka: Dr Andrzej Leszek Szcześniak (czyta:JaWa) – Judeopolonia cz.6- Program żydowskich partii politycznych wobec polski


  Piekło Dantego na ziemi sowieckiej. Nikt wam pomocy nie udzieli, bo każda taka pomoc moralna czy fizyczna, napiętnowana zostanie – jako grzech przeciwko pokojowi To skutki encykliki „Pacem in terris” Jana XXIII.

  23:03 Czytanka:czyta MarkD – Szczyt – „W cieniu krzyża” – Józefa Mackiewicza


  „Namiot naszych czasów, podtrzymywany przez Stowarzyszenie “Solidarni 2010”, stoi na Krakowskim Przedmieściu, w miejscu kiedyś pilnie strzeżonym w czasie stanu wojennego. Tu także, 150 lat temu, ta najsłynniejsza warszawska ulica stała się miejscem wyrównania rachunków ze zdrajcami Ojczyzny /…/ Wokół namiotu na Krakowskim Przedmieściu także decydują się najważniejsze sprawy Polski, choć nie wszyscy sobie z tego jeszcze zdają sprawę. Namiot “Solidarnych 2010” ma poruszyć sumienia.”– Znany dziennikarz o sytuacji politycznej w Polsce i trwającym na Krakowskim Przedmieściu proteście. Posłuchaj. (Więcej o Wojciechu Reszczyńskim znajdziesz tu: http://solidarni2010.pl/n,622,8,miniwyklad-pod-namiotem-28072011-wojciech-reszczynski.html )

  23:21 Spotkanie:Wojciech Reszczyński – Blogpress: Miniwykład Wojciecha Reszczyńskiego pod namiotem Solidarnych 2010


  Przystanek Woodstock czy Przystanek ZMP. Co jest nowe dla dzisiejszego młodego pokolenia? Czy to samo co dla pokolenia młodych sprzed 50 lat? Także o nowych materiałach dot.Piusa XII, o których instytut Jad Washem milczy. Dlaczego?

  24:50 Felieton:Sylwester Domański – Stare wraca


  Jeśli chcecie być dobrą mniejszością niemiecką, musicie być lepszymi obywatelami niż Polacy – Dlaczego mniejszość niemiecka maleje, a RAŚ rośnie. Jak członek RAŚ petycje pisał do UNESCO. Biura Republiki Śląskiej w internecie.Skandal wokół flagi regionalnej Dolnego Sląska. O uwarunkowaniach politycznych nielegalnej działalności RAŚ, w tym o polityce władz polskich.

  01:16 Dwugłos: Dobrosz-Gaglik – RAS a autonomia Ślaska cz2. Niepoprawne Radio PL


  Po likwidacji Piotrowskiej siatki KWP, dzięki agentom bezpieki dochodzi do największej klęski KWP zakończonej wykonaniem wyroku śmierci na „Warszycu”, „Nałęczu”, „Klindze”, „Montwille”, „Własowie, „Albercie”, trzy dni przed ogłoszeniem amnestii! Czy III RP odwdzięczyła się należycie tym agentom, sędziom, UB-ekom? – Na to pytanie nie ma odpowiedzi.

  02:35 Czytanka:czyta MarkD – Z dziejów KWP – Ksawerego Jasiaka

Leave a Comment