Audycja 1121 (niedzielna)

6

Recommended Posts
Showing 6 comments
 • markot
  Odpowiedz

  Hmm, i znowu, drodzy Panowie, „wtopa” przy piosenkach z tej audycji.
  Bo, to prawda, że autorem tekstu i muzyki do wesołej śpiewki o „banku Kwasula” jest Leszek Czajkowski, ale nawet osobnik, któremu „słoń nadepnał na ucho”, dzień dobry, bex trudu usłyszy głos Pawła Piekarczyka – szczegolnie, że występuje on z Leszkiem w gitarowo – wokalnym duecie.
  No cóż, tak to bywa, kiedy wierzy się oPiSom każdego analfabety – tylko dlatego, że wrzucil na yt kilka wartosciowych piosenek… ?
  P.S. Dlatego też mam tę dziwną pewność, że i owe „Solidarni, nasz jest ten dzień” w wykonaniu rzekomo Jacka Zwozniaka, to kolejna „wtopa”, choc nie aż taka, jaką byloby np. przyPiSywanie autorstwa „Ave Maria” jakimś nargalom czy bilgorajskim poliknurom – no, bo na wikipedii lub yt tak akurat P0dali…

 • markot
  Odpowiedz

  BTW. Wystarczylo mi tylko trochę postarać się , aby nawet na yt odnaleźć wlasciwego wykonawcę kolejnej, rzekomo, „piosenki Jacka Zwoźniaka”:
  Tomek Opoka – Solidarni, nasz jest ten dzień – https://youtu.be/ GIZkAYhfq-g
  Pozdr.
  mk

  • MarkD
   Odpowiedz

   Poprawione na przyszłość. Dziękuję.

 • markot
  Odpowiedz

  Drobiazg, polecam się na przyszłość – szczególnie w takich kwestiach, jak odróżnianie głosów Olka Grotowskiego i Jacka Zwoźniaka, czy też np. rozpoznawanie wokalu Pawła Piekarczyka w kilku innych piosenkach Leszka Czajkowskiego, wykorzystywanych w waszych audycjach… ?
  Pozdr.
  mk

  • MarkD
   Odpowiedz

   Witam,

   Folder piosenek który oznaczyliśmy „Zwoźniak” zawiera pobrane z internetu piosenki z folderu jednoznacznie wskazującego na wykonawcę lub autora. Nie był to youtube . Nie przesłuchiwaliśmy ich wtedy licząc na wiarygodność źródła (Piosenek wtedy wyszukanych mamy kilkaset). Ograniczyliśmy się do wstawienia wykonawcy czyli „Jacka Woźniaka” i tytułu w tagach pliku. Czy jeśli podesłałbym Panu listę z tego folderu lub założył folder na mediafire byłby Pan skłonny zweryfikować te piosenki pod względem poprawności opisu?

   Pozdrawiam,

   MarkD
   Jeśli tak, proszę o maila na adres kontakt@…

Leave a Comment