Zapraszamy do lektury miesięcznika „Egzorcysta”

0

Niepoprawne Radio PL ma przyjemność zaprezentować Państwu drugi numer miesięcznika "Egzorcysta" – podobnego pisma jeszcze nie było!

 
Czy Halloween to tylko niewinna zabawa? Dlaczego wizyta u wróżki może skończyć się nieszczęściem? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziemy w drugim numerze Miesięcznika Egzorcysta, który właśnie trafił do sprzedaży. Debiut pisma spotkał się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. Już po dwóch tygodniach trudno było znaleźć je na półkach salonów prasowych.
Misją Miesięcznika Egzorcysta jest wskazywanie duchowych zagrożeń i obrona przed pułapkami współczesności.  – Mnóstwo ludzkich tragedii bierze się stąd, że dziś Internet, telewizja, gry komputerowe, muzyka i literatura, a niejednokrotnie też pewne terapie lecznicze pełne są furtek do świata magii i okultyzmu – mówi Piotr Wojcieszek, wydawca Miesięcznika. – Mamy nadzieję, że dzięki lekturze ludzie staną się świadomi zagrożeń, które na nich czyhają – dodaje.
 
Rynkowy debiut Miesięcznika wzbudził duże zainteresowanie. Na konferencji prasowej, podczas której zaprezentowano pismo, pojawiła się liczna grupa dziennikarzy. Krajowe i zagraniczne media z uwagą odnotowały pojawienie się tytułu wzywającego do roztropności w korzystaniu z ofert, jakie daje współczesność. Pochwał – ku uciesze twórców pisma – nie szczędzą jego czytelnicy. „Przeczytałam od deski do deski”, „Nie mogę się doczekać następnego numeru”, „Gratuluję miesięcznika, już zamówiłem prenumeratę” – takie głosy dominują na Facebookowym profilu pisma.
 
Wyniki sprzedaży pierwszego numeru Miesięcznika Egzorcysta mówią same za siebie. Pierwszy numer wydano w nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy. Drugi – już 25 tysięcy. – Dotarły do nas sygnały, że już po dwóch tygodniach w wielu punktach sprzedaży nakład Miesięcznika się wyczerpał – relacjonuje Piotr Wojcieszek, Wydawca pisma. – EMPiK w połowie okresu sprzedaży poprosił o dodatkową dostawę niemal równą wysokości pierwszej. Z tych obu dostaw sprzedaż sięga ok.90% co jest wynikiem imponującym. Niektóre sieci po sygnałach od klientów mimo wcześniejszego braku zainteresowania same poprosiły o dostawy w trakcie pierwszego miesiąca sprzedaży.
 
W drugim numerze Miesięcznika przeczytać można m.in. o tym, jakie zagrożenia niesie ze sobą wizyta u wróżki, czym różni się wróżba od proroctwa a także, co zrobić, gdy bliska nam osoba zaangażuje się w niebezpieczne znajomości.
 
Miesięcznik Egzorcysta sprzedawany jest w salonach Empik-u, Kolportera, Ruch-u, Relay, Inmedio i Garmond Press. Pismo dostępne jest głównie w punktach z wejściem do środka, czyli tzw. salonach prasowych. Wydawca zapewnia też prenumeratę krajowa i zagraniczną.
 
Więcej informacji na temat Miesięcznika znajduje się pod adresem:

http://miesiecznikegzorcysta.pl/

miesięcznik "Egzorcysta"
 
Tytuł: Miesięcznik Egzorcysta, numer 2/październik
Wydawca:
Polwen, Radom 2012 r.
Więcej o miesięczniku:
miesiecznikegzorcysta.pl
 
Miesięcznik Egzorcysta to nowoczesne narzędzie ewangelizacji i obrona przed agresywną promocją magii, okultyzmu i ezoteryzmu.

W najnowszym numerze (październikowym) m.in. o tym, jakie zagrożenie niesie ze sobą wizyta u wróżki.

Jak pisze we wstępie redaktor naczelny – Artur Winiarczyk: „…Ludzie są jednak ciekawscy.  Ciekawi tego, co ich czeka. Idą, zatem do wróżki i płacą za usługę „odkrycia przyszłości”.
W Polsce około 2 miliardów zł. rocznie. Czy jest możliwe, aby wróżka wiedziała, co się stanie? Nie, ale można się domyślać. W trakcie wywiadu z klientem dokładnie obserwuje jego zachowanie, emocjonalność, pyta o przeszłość i obecne problemy, rozpoznaje typ charakteru i umysłowości. Zebrawszy dane wyjściowe, nie będzie miała większych kłopotów z „podejrzeniem przyszłości”.
Faktycznie będzie zaś przewidywać. Jeśli natomiast wróżka jest prawdziwą okultystką, czyli medium dla złego ducha, to otrzyma od niego najbardziej prawdopodobne „dane wróżebne”.
Może nawet dowiedzieć się autentycznych szczegółów z przeszłości i tym, zaszokować klienta. I na tym chyba polega skuteczność wróżbiarstwa”.

Dodatkowo w numerze:   
·Rytuał uwodzenia – to historia młodej kobiety, która wpadła w sidła spirytyzmu. Historia prawdziwa!
·Fabryka Cudów – a w niej ks. Jarek Cielecki (Rzym) opowiada o fabryce i jej losach, w której był zatrudniony wyznawca Szatana.
·Zły duch nie zna się na żartach, czyli zabawa w Haloween – z o. Aleksander Posackim rozmawia Grzegorz Górny.

Ponadto:
·Spowiedź potępionej – część druga
·Ogień z nieba – dr Wincenty Łaszewski
·Walka z Pytonem – ks. Józef Maciąg
·Skala oszustwa. Demograficzny niewypał – Krzysztof Warecki
___________________________________________________________________________
Wydawnictwo Polwen, „Miesięcznik Egzorcysta nr 2”, format:A4, s.64, oprawa miękka, cena detaliczna 10,00 zł.

Miesięcznik Egzorcysta
sprzedawany jest w salonach Empik-u, Kolportera, Ruch-u, Relay, Inmedio i Garmond Press. Pismo dostępne jest głównie w punktach z wejściem do środka,
czyli tzw. salonach prasowych. Wydawca zapewnia też prenumeratę krajową i zagraniczną.

 

 

 

Recent Posts

Leave a Comment