Atak na serwer nadawczy Niepoprawnego Radia PL

0

Drodzy słuchacze, 24 września nastąpił atak hakerski na serwer nadawczy Niepoprawnego Radia PL.

Drodzy słuchacze, 24 września nastąpił atak hakerski na serwer nadawczy Niepoprawnego Radia PL. Najprawdopodobniej był to atak DDOS – ostatecznie potwierdzi to nasz hosting. Nie wierzymy w przypadek, gdyż w ciągu 4 lat istnienia naszego Radia nic podobnego nie miało miejsca.

Ciekawy jest moment w którym nas zaatakowano. Otóż, jak zapewne wiecie, od jakiegoś czasu nadajemy transmisje na żywo z różnych spotkań. Transmisje te cieszą się dużą i wciąż rosnącą popularnością, przyczyniając się do wzrostu słuchalności całego Radia. Jesteśmy Wam za to ogromnie wdzięczni, gdyż to właśnie Wy – słuchacze – nadajecie sens naszej pracy.

I właśnie podczas ostatniej transmisji LIVE doszło do ataku – niestety skutecznego. Nadawaliśmy spotkanie z panem Leszkiem Żebrowskim poświęcone jego książce „Paszkwil Wyborczej” – jest ona reakcją na teksty „GW” szkalujące powstańców warszawskich z AK i NSZ, którzy według Michała Cichego i Adama Michnika mieli rzekomo mordować Żydów podczas Powstania. Ci, którzy zapoznali się z którymś z wcześniejszych spotkań z Leszkiem Żebrowskim wiedzą, że broni on dobrego imienia Żołnierzy Podziemia przed haniebnymi oskarżeniami medialnego mainstreamu III RP.

Najwyraźniej, komuś to przeszkadzało. Nie wiemy oczywiście, czy stojącym za atakiem „ktosiom” zależało na „uciszeniu” tej konkretnej transmisji na naszej antenie, czy też naszych skrytych przeciwników zaczęła uwierać rosnąca popularność Niepoprawnego Radia – niezależnego medium, którego nie można kupić. Nie stoi za nami żaden „strategiczny inwestor”, nie jesteśmy też powiązani z żadną siłą polityczną – działamy jako wolontariusze zrzeszeni w stowarzyszeniu non-profit, nadajemy zaś dzięki bezinteresownemu wsparciu od naszych słuchaczy (DZIĘKUJEMY!).

Atak miał miejsce w momencie, gdy Leszek Żebrowski zaczął mówić o manipulacjach dotyczących stosunków polsko-żydowskich i mitu „polskiego antysemityzmu” – przypadek? Pod linkiem http://www.4shared.com/mp3/H7kPbH1v/Leszek_ebrowski-Przerwana_atak.html można odtworzyć i pobrać pierwszy kilkunastominutowy fragment transmisji przerwanej przez hakerów – każdy może się przekonać, kiedy nastąpił atak. Stojący za tym wydarzeniem wybrali sobie moment, by ugodzić boleśnie – przerwanie audycji na żywo to spektakularny zabieg, mający zapewne zniechęcić zarówno nas, jak i odbiorców. A może było to ostrzeżenie służb „tajnych, widnych i dwupłciowych” – dajcie sobie spokój, bo mamy na was oko? Nie z nami te numery, tak łatwo nas nie przestraszycie.

Mamy dla naszych wrogów i wrogów prawdy, wolnego słowa oraz niezależnych mediów – kimkolwiek są – złą wiadomość: nie uda się wam. Wrócimy i będziemy nadawać tak jak do tej pory – szczerze, bezkompromisowo i niepoprawnie. Na szczęście, nagrywaliśmy spotkanie z panem Żebrowskim i wkrótce znajdzie się ono w całości w internecie, nagranie wyemitujemy też oczywiście w Niepoprawnym Radiu PL.

Na chwilę obecną nasz serwer pozostaje zablokowany. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej wznowić nadawanie. Trzymajcie za nas kciuki i bądźcie z nami, tak jak przez ostatnie cztery lata. Będziemy Was informować o rozwoju sytuacji.

I już zupełnie na koniec: nie cierpimy na depresję, nie mamy myśli samobójczych – Seryjny Samobójca nie będzie miał z nas pożytku 🙂

Gadający Grzyb – Niepoprawne Radio PL

Recommended Posts

Leave a Comment