Nadzieja w Wyklętych

1

Rozpoczęły się obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dla przypomnienia – ustanowione przez Lecha Kaczyńskiego, a poświęcone walczącym z okupantem sowieckim żołnierzom AK, NSZ, WiN, KWP i zwykłym obywatelom którzy im pomagali narażając się na szykany i śmierć. Wszystko w imię wolnej Polski.

Przez ostatnie dni, mocno zaangażowany byłem w budowę strony dla Społecznego Komitetu Obchodów i nie wspomniałbym o tym, gdyby nie mapa, która powstała przy okazji, obrazująca obchody święta w całej Polsce. W całej Polsce, w 300 miejscach na mapie. Tam już zwyciężyliśmy z sowieckim okupantem. 1 marca nie będzie żaden komuch podnosił twarzy by stawiać opór. W tych miejscach obaliliśmy już pomniki i zerwaliśmy tabliczki z nazwami Armii czy Gwardii Ludowej, czy czczących okupanta. A jeśli nawet jeszcze nie, to już tylko kwestia czasu.

Nie to co w telewizjach i gównym nurcie. Tam jeszcze, resztkami sił kłamstwo i fałsz oraz propaganda tryumfuje. Działacze PZPR wraz z kompanią II PRL urządzają nagonki na patriotów np.Macierewicza, nie przyznając funduszy na produkcję filmu, broniąc serwilistycznych wobec Rosji postaw. Włączyłem przypadkiem, wyłączyłem szybko. Te gęby znikną i kiedyś nie trzeba będzie wyłączać.

Kilka powyższych zdań opisuje różnicę między prawdą a kłamstwem. Kłamstwo zwyciężyć nie może.

Marzy mi się referendum, za rok, może 1 III 2015 w sprawie :

  • Czy jesteś za pozbawieniem praw publicznych zdrajców Polski ?  (Interpretacja jest oczywista)  A jeśli nie to : Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci dla zdrajców Narodu Polskiego?
  • Czy jesteś za pozbawieniem praw publicznych dzieci i wnuków zdrajców Polski ?  (Interpretacja jest mniej oczywista, ale mam nadzieję że będziemy po publikacji kolejnych tomów Resortowych dzieci)
  • Czy jesteś za lustracją majątków zdrajców Polski i odebraniem wszystkich uzyskanych dzięki bezprawnej władzy w PRL lub wynikającej z okrągłostołowego układu ? (do tego potrzebna będzie szczegłowa analiza prawna)

Tego 1 III który mi się marzy, nie będzie już w Polsce pomników ani ulic z nazwami okupanta lub jego agentury zbrojnej lub cywilnej.

Zobczcie na tej mapie, czy gdzieś obok Was nie ma miejsca w którym można zagłosować obecnoscią 3 x tak na pohybel komunie. Na pohybel komunie, bośmy dotąd jej nie obalili.

mapa_4

Recent Posts
Comments
  • Wir_kruk
    Odpowiedz

    „Kłamstwo zwyciężyć nie może.” jednak dominuje już bardzo długo. Referendum w 2015 nie odbędzie się,mimo obecnego dna wszystkie wybory wygrają jak zwykle ci co lepiej kłamią 🙁

Leave a Comment