Niedziela 3 sierpnia godz.14:30 – Pikieta przed konsulatem w Dublinie

0

Szanowni Państwo,

W związku z aresztowaniem dnia 29 Lipca 2014 znakomitego reżysera filmów dokumentalnych Grzegorza Brauna i szykanami sądowymi, jakimi jest on poddawany, a także wobec nagonki medialnej na profesora Bogdana Chazana, patriotyczna Polonia w Irlandii chce wyrazić swe głębokie zatroskanie narastającą falą rządowej przemocy wobec polskiej elity intelektualnej.

Dlatego też Niepoprawne Radio PL oraz Narodowy Front Emigrantów z Cork , pragną poinformować państwa o pikiecie, która będzie miała miejsce przed budynkiem polskiego konsulatu w Dublinie przy 4-8 Eden Quay Dublin 1. Pikieta odbędzie się w nadchodzącą niedzielę 3 sierpnia o godzinie 14.30 jako gest poparcia dla G. Brauna i prof Chazana jako przedstawicieli prześladowanej elity intelektualnej Polski.

Zapraszamy państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu. A także do nagłaśniania i relacjonowania go. Chcemy by głos patriotycznej głęboko zatroskanej o wolność sumienia w naszym kraju Polonii został dzięki państwa reakcji wreszcie usłyszany.

Redakcja
Wydarzenie na FB: www.facebook.com

Planowaliśmy zaprosić Grzegorza Brauna na środowe rozmowy w redakcji. Obiecał że jeśli tylko rzeczywistość mu na to pozwoli to …

Niestety

Zobaczcie :

Nieudana próba ?

Recommended Posts

Leave a Comment