Audycja 1061 (niedzielna) zajawki

19:00 Blog: Gadający Grzyb       TSUE - bat na bankierów       Źródło: http://podgrzybem.blogspot.com/ Niech teraz banki zaczną wygrażać pozwami Trybunałowi Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Życzę powodzenia.

Audycja 1060 (czwartkowa) zajawki

19:06 Blog: Gadający Grzyb       Brukselska wiktoria       Źródło: http://podgrzybem.blogspot.com/ To jeszcze wprawdzie nie jest ten etap, gdy możemy przeforsować swoich kandydatów wbrew Niemcom czy Brukseli – ale to już jest ten etap, gdy jesteśmy w stanie skutecznie zablokować narzucanych nam nominatów.

Audycja 1059 (niedzielna) zajawki

23:36 Komentarz: Leszek Zebrowski       Do czego nadaje sie Unia Europejska?       Organizator: Kanał YT: Leszek Żebrowski - Wyklęci TV Do czego potrzebna jest nam Unia Europejska i czym ona jest? I czy w takim kształcie powinna istnieć i rozwijać się w coraz gorszą stronę? Olbrzymia większość obywateli państw, które są członkami UE, nie ma pojęcia, czym jest ta struktura i kto tak naprawdę nią rządzi. Czy UE nam coś "daje", czy bierze a później rozdaje, ale nie wszystko, resztę zatrzymują dla siebie biurokraci. A przecież to wszystko powinno się wiedzieć.
page  1  of  205