Piątek (18 listopada) godz.16:45 Konferencja w Sejmie RP

0

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów Projektu „Rotmistrz Pilecki Bohater Niezwyciężony” realizowanego pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy zapraszamy Państwo serdecznie do wspólnego uczczenia pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. Wydarzenia przypominające zasługi Bohatera Narodowego i przywracające o Nim pamięć odbywają się 18-19 listopada 2016 roku w Warszawie i Wiązownie. Wstęp na wszystkie imprezy w ramach projektu jest bezpłatny.

Jako organizatorzy projektu, współfinansowanego przez MSZ, MON, NCK, Fundację PZU i Fundację PKO BP, a wspieranego przez MEN i MSWiA oraz BBN chcemy przekonać młode pokolenie Polaków, że wywodzi się z narodu silnego wartościami płynącymi z tradycji, chrześcijaństwa i tolerancji, przy jednoczesnym otwarciu na współpracę i postęp.

rotm_pil_programDzięki zgodzie Marszałka Sejmu, Pana Marka Kuchcińskiego, szczególnym wydarzeniem jest Konferencja naukowa w Sejmie RP.

Państwa zainteresowanych Konferencją prosimy o potwierdzenie obecności poprzez odesłanie maila zwrotnego z imieniem i nazwiskiem uczestnika (na adres biuro@rtmpilecki.com.pl) najpóźniej do 14 listopada włącznie. Dane te zostaną umieszczone na liście Organizatora i przekazane do biura przepustek w Sejmie.

Ważne: prosimy na zaproszeniu wpisać imię i nazwisko podane przy mailu zwrotnym. Aby wejść do Sejmu należy mieć ze sobą dowód tożsamości, a także wydrukowane zaproszenie (załącznik do maila). Brak dowodu tożsamości i zaproszenia uniemożliwi wejście do gmachu parlamentu.

Łączę wyrazy szacunku,

Małgorzata Kupiszewska

Koordynator Projektu

Recent Posts

Leave a Comment